Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Soultronik muza dla 12 latek i nic więcej xd teraz boysbandy już się nie sprzedają, nastała moda na pseudo raperkow z yt. Trzeba to ignorować. Kiedyś oglądałem jakiś live quebo i wyżej wymieniony wszedł na scenę bo mają feata i wtedy widać cały ten talent jak brakuje autotuna xddd masakra ale i tak już lepsze to od tego multi czy jak mu tam. A z raków to jeszcze smolasty przyprawia mnie o
@Soultronik zgadzam się, ostatnio byłem nawet na koncercie, energia, że ja #!$%@?. Ale w qq dużo łaków jest. Zresztą dziś sprawdzałem nowości na kanale sb to tam też nieciekawie xd wszyscy młodzi starają się za wszelką cenę dogonić ameryczke tyle, że gubią przy tym swój styl i wychodzi wielkie gowno
@stefoland: Que szanuję mocno bo facet jest świeży jak cholera i chyba jako jednemu z niewielu cała ta gra sprawia radość i widać, że zwyczajnie to czuje. Taki #!$%@? Tede to przecież jest porażka co on #!$%@? w tej chwili, szarpane i takie na siłę to granie w nowym stylu, zupełnie nie trafione. Nie wiem kim jest ten PlanBe ale takie piosnki to mnie nie jarają odkąd skończyłem 1 klasę gimnazjum