•  

  Witam Was! Mam pytanie. Posiadam Xiaomi Redmi 4X 3gb wersje. Godzinia 4:50 wyłączył się smartfen pomyślałem sobie że padł ale zaraz zaraz ładowałem go. Z ciekawości nic nie robiłem i chciałem zobaczyć co się stanie. Otóż gdy się wyłączył zaczął jakiś szajs odwalać i w 10 sekund (gdzie około w minute normalnie się włącza) się włączył sam. Dobra myślę wpisze kod karty pin ale on sam go wpisał (zawsze jak uruchamiałem go to musiałem wpisać kod pin karty ręcznie!) i właśnie tu jest PYTANIE do Was to jakaś była cicha aktualizacja czy co?! (mam wyłączone aktualizowanie systemu) czy mam się obawiać nalotu CHINSKIEJ grupy antyterrorystycznej? Powtarzam w 10sekund cały system się załadował i wpisał sam kod pin karty!
  Sorki za składnie i brak interpunkcji.
  Edit: Nie miał zwykłego rozruchu systemu czyli loga Xiaomi (Mi) tylko zaktualizował się i włączył.
  #xiaomi

  +: Cronox

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #dewastacja #przyroda #piotrkow

  Jak Wam się podoba ta metamorfoza ?

  To miał być użytek ekologiczny na ostatnim 3,5 kilometrowym zbliżonym do naturalnego fragmencie rzeki Moszczanka.

  Była zgoda gminy Moszczenica, pozytywna opinia Wojewódzkiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych (teraz Wody Polskie), a efekty możemy podziwiać na zdjęciu poniżej.

  Kiedyś to był bardzo ładnie meandrujący fragment rzeki, z pięknymi zakolami, starorzeczami i bijącymi źródliskami. W skali gminy i całej rzeki była to przyrodnicza perełka. Uregulowano ten ostatni 3,5 km fragment , który ostał się w stanie naturalnym - okolice Srocka, Rękoraja i Gościmowic. Pozostałe odcinki Moszczanki (długość ok. 27km) są w mniejszym lub większym stopniu uregulowane. Ten 3,5 km fragment ostał się prawdopodobnie tylko dlatego, że na tym odcinku rzeka płynie z dala od zabudowań, w dosyć głębokiej dolinie, co powoduje dobre drenowanie pól i okresowe wezbrania, ze względu na spore różnice wysokości terenu, nie powodują zalewania pól i łąk.

  Wycięto ok. 1800 drzew, 30 tysięcy m2 krzewów, zlikwidowano naturalną retencję chroniącą przed powodziami w dole rzeki, zasypano starorzecza i źródliska, osuszono 33 ha chronionego łęgu olszowego, zniszczono starorzecze przy średniowiecznym grodzisku w Rękoraju.

  Na całej długości tego kanału, obydwa brzegi, czyli 7 km brzegu pokryte jest plastikową geokratą. Dziś w wielu miejscach ta plastikowa geokrata leży w nurcie rzeki lub naruszona przez wodę wystaje z brzegu i straszy. Przez wiele lat na tym odcinku rzeki nie prowadzono żadnych robót utrzymaniowych.

  Od momentu wyregulowania, rzeka wymaga ciągłej konserwacji bo koryto i tereny przyległe bardzo zarastają. Inwestycja kosztowała 2,1 mln zł (projekt i wykonanie). Dotychczasowe konserwacje kolejne dziesiątki tysięcy złotych.

  Pędząca z wielką prędkością woda dziś już nie gromadzi się w dolinie Moszczanki w jej górnym biegu, tam gdzie natura sama zadecydowała, że powinna się gromadzić. Spływa w dół, powodując zagrożenie powodziowe.

  Za kolejne miliony w dole Moszczanki na terenie Wolborza PGW Wody Polskie dziś projektują polder, który będzie "łapał" spływającą z góry wodę....

  Źródło: https://www.facebook.com/102575788166008/posts/284705736619678/?d=n
  pokaż całość

  odpowiedzi (80)

 • avatar

  Jak to jest być Pro graczem. XD
  #gaming #gry #esport #esporttoprawdziwysport #heheszki

  odpowiedzi (46)

 • avatar

  Panie Gołębiewski, żarty zartami, ale niech pan im już odda swoje hotele. To już przestaje być smieszne
  #koronawirus #polska #hotel #heheszki

  odpowiedzi (24)