Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (31)

 • odpowiedzi (26)

 • avatar

  Przedstawię wam w skrócie obraz jednego z najbardziej toksycznych użytkowników wykopu. Mowa oczywiście o @Stivo75

  tldr:

  pokaż spoiler uważajcie na gościa, nie wchodzcię z nim w dyskusję. Doczepi się do was, będzie was prześladował, będzie starał się bruździć w waszym życiu, będzie torpedował wasze inicjatywy.


  Zaczęło się od tego, że @Stivo75 pozwał jednego z użytkowników wykopu https://www.wykop.pl/link/6111177/stivo75-podal-mnie-do-sadu-%CA%96/
  Stivo rzekomo był znieważany i obrażany. Koniec końców okazało się, że sam ma sporo za uszami, wyzywa innych użytkowników oraz straszy ich:

  https://www.wykop.pl/wpis/40849833/halo-bordo-wsciekle-w-opor-agresywne-czy-podchodzi/
  "polecieć 5 tys kilometrów aby załatwić temat"
  "Jesteś moim nowym celem i cieszę się że będę miał co robić"
  "Wyznaczam nagrodę 10 tysięcy załotych za twoje dane osobowe na forum warezowym"

  https://www.wykop.pl/wpis/57398235/myslalem-ze-programisci-trzymaja-jakis-poziom-xd-s/
  "Uważaj na słowa które piszesz bo się możesz ciężko zdzwić. Bądź grzeczny dzieciaku"

  Albo:
  Dziękuję za kliknięcie w link w moim profilu. IPki mam. Przepraszam za zarzutkę ale była potrzebna abym mógł załatwić temat z @asd1

  Już początek jest niezły.

  Sam natknąłem się na tego "użytkownika" gdy utworzyłem znalezisko pod tytułem "Janusz Korwin Mikke popiera pedofilię". JKM w załączonym nagraniu stwierdził że "seks z 8 latką nie powinien być karalny".

  Stivo tak bardzo próbował bronić korwina, że poza idiotycznymi argumentami w stylu "skoro korwin nie uznaje seksu z 8 latką za pedofilię to znaczy, że pedofilii nie popiera", zaczął mnie straszyć, że prawnicy korwina mnie dojadą. Nawet się pofatygował donieść mu na mnie.

  Gdy wczoraj przypomniałem mu o tym fakcie i zapytałem czy JKM w końcu mu odpowiedział, gościu strasznie się wściekł. Zaczął przeglądać moją aktywność, wołać mnie w różnych znaleziskach, oczywiście ponownie zaczął mnie straszyć sądem i pozwami zbiorowymi.

  Jednak najśmieszniejsze jest to, że typ założył konto na GreasyFork używając do tego mojego nicku, pozgłaszał mój skrypt RuskieOnuce za rzekome blokowanie stron internetowych, a w opiniach umieścił fałszywe info:

  "Wprowadziłem zmiany do listy adresów. Oznaczane będą też adresy następujących stron:
  - rmf.fm
  - tvp.pl
  - dzikieazjatki.com
  - onet.pl"

  Wiem, że nie jestem jedynym użytkownikiem, którego Stivo próbował zastraszać czy utrudniać życie na wykopie oraz poza nim. Dlatego mam nadzieję, że @Moderacja lub @a__s wreszcie coś z nim zrobią. Jeśli ten facet rzeczywiście jest z rocznika 75 to serio jest coś z nim grubo nie tak. Zachowanie na poziomie albo przedszkolaka albo psychopaty. Ciężko stwierdzić.

  #neuropa #bekazpodludzi #bekazprawakow #afera #moderacjacontent
  pokaż całość

  odpowiedzi (87)