Wpis z mikrobloga

Ten IMAX we Wrocławiu to jest jakiś ponury żart... Czekał człowiek latami na IMAXa we wro i co dostaje? Jedną kr*wa salę??!! Serio JEDNĄ? Zamiast robić 20 normalnych sal i jedną IMAX to trzeba było trochę zmienić te proporcje... A teraz co tam grane jest? Zeszły tydzień cały tylko geostorm i tylko w 3D... Teraz tylko Thor i tylko 3D dubbing/napisy... Czyli filmu w 2D w formacie IMAX nie obejrzysz. Równie dobrze mogłoby tego IMAXA nie być ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #gorzkiezale #kino #imax #wroclaw
  • 7
@TomdeX w sumie to nie wiem jak to wygląda w innych miastach... Może to bolączką każdego takiego kina :/ jedynie w Wawie mają kilka IMAXow więc jest jakiś tam wybór tego co obejrzeć
@bolcman: W Poznaniu też jest jeden i w sumie nikt nie narzeka. Najwidoczniej kino dostało tylko wersję 3D, dystrybutor nie przesłał im wersji 2D. U mnie w normalnym kinie nie ma 2D z napisami, tylko dubbing, jedynie jest wersja 3D napisy, także to raczej dystrybutora bym obwiniał.
@TomdeX w sumie może i jedna sala wystarczy - tylko fajnie by było jakby był bardziej urozmaicony repertuar. Na szczęście w innych kinach we wro jest Thor 2D z napisami, więc dystrybutor nie zrezygnował z tej wersji - mam nadzieję że czasy kiedy będzie do wyboru tylko wersja 3D nigdy nie nadejdą