Wpis z mikrobloga

Co myślicie o tych wydechach z aliexpress? Sam bylem bardzo sceptyczny ale ludzie wychodzi na to ze sa bardzo zadowoleni, sprzet ma ładny wygar i sama puszka jest bardzo dokladnie zrobiona.

Troche denerwuje mnie ze mojego v-stroma nie slychac w ogole, a wiem jaki potencjał ma silnik w ukladzie V ;)

Nie chcę bebeszyc oryginalnych tlumikow. Na jakas dluzsza trase zakładalbym oryginal, a na dojazdy do robory i jazde po miescie mialbym chinczyki zeby ludzie mnie w koncu zaczeli "widziec" ;)

Druga sprawa: w zestawie nie ma rur łaczeniowych tlumik z kolektorem. Znajde gdzies w #krakow kogos kto wykonalby taka rure z nierdzewki?

#motocykle
  • 74
@bugg masz zdecydowana racje, ale w wiekszosci czasu uzywam go do dojazdow do pracy w miescie. Często gdy wracam juz na drodze krajowej caly czas spotykam sie z jednym obrazkiem. Gosc jedzie puszka trzymajac sie osi jezdni- nie mam jak wyprzedzić wiec jade za nim. Po kilku chwilach gosc spoglada w lusterko i wykonuje ostry nagly manewr zjazdu na pas awaryjny zebym mogl go spokojnie wyprzedzic. Dziennie kilka razy mi sie to
@bloodyhell666 coś w tym na pewno jest. Jeszcze do niedawna miałem xt660 z wydłubanym tłumikiem, wszyscy robili miejsce, ale to pierdzenie i strzelanie przy odejmowaniu gazu było nawet dla mnie #!$%@? :)
@bloodyhell666: mowisz o atrapovicach z ali, one są spoko jeśli chodzi o dźwięk ale jakoś wykonania taka jak cena, niska
po roku pojawiają się naloty rdzy, można zeszlifować
jak bardzo chcesz być głośniejszy za niskie pieniądze to kupuj