Wpis z mikrobloga

Jade samochodem z blablacaru pietwszy raz. Podobno portal i inicjatywa dla mlodzierzy, ku mojemu zdziwieniu moj kierowca ma 72 lata I gdyby nie ja (lvl23) srednia wieku bylaby kolo 70. Paliatywny oddzial nie powstydzil by sie takimi pacjentami. Kierowca z poczatkiem parkinsona, troche dziwny jakby opozniony, jego #rozowypasek typowy wyborca #pis jak sie dowiedzial, ze studiuje medycyne to od pol godziny mi truje ze #protestmedykow to wyludzanie pieniedzy i wina lekarzy, ze sluzba zdrowia dziala jak dziala.
Mirki, dajcie kilka plusow za to zebym przezyl i zeby ona przezyla zaraz po tym jak tej starej rurze powiem ze po studiach wyjezdzam do niemiec ( ͡º ͜ʖ͡º)
#bekazpisu
  • 60
@NerwWzrokowy: z takich ciekawostek, to w latach siedemdziesiątych gdy moja mama jechała do Grecji moi dziadkowie musieli podpisać weksel o wartości jej studiów: na wypadek gdyby nie wróciła. Analogiczna sytuacja miała miejsce, gdy ciotka wyszła za mąż za Niemca. Tak wiec metody są sprawdzone, pytanie kiedy je wprowadza (musza nam jeszcze tylko zabrać paszporty)...