Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki. Zapytam prosto z mostu, myśicie, że w domu opieki albo w jakiś ośrodkach mogę się jeszcze poczuć osobą kochaną albo w jakimś sensie potrzebną? Jestem osobą niepełnosprawną i czuję zmęczenie życiem, otaczającą rzeczywistością. Nie mam nikogo, nie mam szans na ułożenie sobie życia, nikt mnie nie chce, po co komu kaleka. Jestem już wrakiem człowieka nie tylko pod względem fizycznym. Ostatnio spotykając się ze znajomymi czuję tylko ciężar ich udanego życia, jacy są szczęśliwi, mają rodziny, robią co chcą. Ja nie mam nic. Przestało mnie cieszyć robienie czegokolwiek co można było podciągnąć pod moje hobby, tak samo nie widzę w niczym celu. Jakbyście myśleli, że jesteście beznadziejni, to pomyślcie o takim #!$%@? jak ja. Jeszcze nie wszystko stracone przed Wami. Dopóki macie zdrowie możecie dokonać wiele. Ja czuję, że już nie mam sił o nic walczyć i czas się poddać. I jeśli nie znajdę ukojenia w postaci bycia dla kogoś potrzebną osobą, bycia osobą kochaną, tak nie chcę już dłużej zabierać miejsca na tej planecie. A nikt nie chce się użerać z kimś takim jak ja. A ja nie chcę też nikomu psuć życia, to jest dopiero #przegryw
#feels #przymyslenia #niepelnosprawni

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Zawsze mnie dziwi, że ludzie którzy nie mają nic do stracenia boją się pisać oficjalnie na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
Sama się więzisz w strachu przed opinią innych. To Twoje jedyne życie, wszystko co masz. Nikt Ci nie pomoże, jeżeli sama sobie nie pomożesz. Żyj, korzystaj z życia, nic nie musisz, wszystko możesz. Powodzenia.
sylwester-stallone - @AnonimoweMirkoWyznania: Zawsze mnie dziwi, że ludzie którzy nie...
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie będę ci czarował że jesteś biednym niepełnosprawnym i że los się na pewno sam do ciebie uśmiechnie i bedzie dobrze. Masz ciężej i zawsze będziesz miał ciężej i nie ma się co czarować.
Poleciłbym ci stać się w czymś dobry ale zajebiście dobrym, jak piszesz że masz jakieś hobby to je rozwijaj i wynieś je na ponadprzeciętny poziom, jako osoba niepełnosprawna zyskasz duże uznanie, większe niż osoba zdrowa bo