Wpis z mikrobloga

Tym razem padło na Ben Vorlich i po drodze Stuc a'Chroin. Co za miejsce! Pogoda była świetna, momentami tylko silny wiatr, ale dało się przeżyć. Scrambling na Stuc a'Chroin okazał się niezłym treningiem wszystkich mięśni, nie wiem czy jutro wstanę do pracy :D.


#codetrips #szkocja #mojezdjecie #wycieczki #gory
code_art - Tym razem padło na Ben Vorlich i po drodze Stuc a'Chroin. Co za miejsce! P...

źródło: comment_XdF7sVUAnlSjbcgelmflKvT0GF2N2cQC.jpg

Pobierz
  • 10
@code_art: Super pogoda, żałuje, że się zgodziłam dziś pracować i nie mogłam nigdzie jechać (,) Masz jakieś zdjęcia z miejsc ze scramblingiem? Szukam czegoś przed wybraniem się na Aonach Eagach. Na razie kilka okolicznych górek zaliczyłam, ale nie było tam za dużo scramblingu.
@Aenkill: Jedyne zdjęcie z tej części jakie mam to jak mój kumpel dociera zaraz po mnie na sam szczyt, przy scramblingu trzymałem aparat w plecaku, za duże ryzyko upadku było, a też ciężko było gdzieś w ogóle przystanąć na chwile. Ogólnie były dwa miejsca gdzie trzeba było trochę gimnastyki odwalić żeby wejść - trzymać się rękoma i nogi zarzucić praktycznie do rąk(podejmowałem kilka prób, aż znalazłem idealne położenie :P). Tak poza
code_art - @Aenkill: Jedyne zdjęcie z tej części jakie mam to jak mój kumpel dociera ...

źródło: comment_ju3oFfnAwQfePhPZUUUOn0ZK8muygnKt.jpg

Pobierz
@code_art Ja tu sporo po górach łażę, ale te okoliczne (The Cobbler, Beinn an Lochain itd.) mam już opanowane i szukam takich, ktore są blisko, ale jest więcej wspinania, żeby się przygotować na te w Glenoce i dalej.
@Aenkill: @code_art: Jezu siedzę tu już ponad 2 lata i #!$%@? się z tymi górami strasznie. Jako nastolatek śmigałem od Tatr po Alpy, zwieńczone Mont Blanckiem, a tu póki co jedno nieudane podejście na Ben Nevis i zdobycie Goat Fell (najwyższa góra Isle of Arran ()). Potem przeglądam te Wasze fotki i zazdraszam dalej siedząc na dupie :D.

Czas się ogarnąć, ale to jak wiadomo -