Wpis z mikrobloga

Zakupiłem Mi6 na gearbest z Priority Line miesiąc temu, paczka została wysłana przez PostNL i została zatrzymana przez celników w Przemyślu, i przyszło pismo, że nie spełnia wymogów. Co w takiej sytuacji powinienem zrobić?

" Brak jest możliwości zwolnienia towaru do procedury
dopuszczenia do swobodnego obrotu. Jednocześnie informuję, iż Strona może zadysponować towarem poprzez zmianę
procedury celnej i zgłoszeniem towaru do innej dopuszczalnej procedury celnej. W związku
z powyższym, jeżeli w terminie 7 dni od dnia otrzymania niniejszego pisma Strona nie podejmie
działań zmierzających do uregulowania statusu prawnego towaru, organ celny podejmie z urzędu
działania w tym zakresie."

#gearbest #priorityline @GearBest_Polska @AliPaczka
  • 11
@Iceqwe123: mam to samo, zmówiłem 6 pazdziernika drona wyścigowego Priority Line za 231$, a te kłamczuch wysłali PostNl. Na paczce połozyli łape celnicy i jest Vat do zapłaty. Oczywiscie suport gra w #!$%@?, jak wyslesz ticket ze sprawą.
  • 0
@Iceqwe123 ciężka sprawa... Przemyśl może Ci tego nie wpuścić do Polski ... Pisz do GB i mów co i jak i ze powodem zamówienia przez kuriera był fakt, że mogą być takie problemy.

Finalnie, mi6 wróci do Chin a Ty próbuj odzyskać kasę od GB