Wpis z mikrobloga

@crimson_wind: Nie wiem, ale najśmieszniejsze jest to, że każda, absolutnie każda rzecz, ma gdzieś jakieś forum zrzeszające hobbystów. Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak badziew, bo w razie
@crimson_wind: Testowałem podobne. Jeżeli guma jest na tyle elastyczna żeby dało się to szybko założyć, to jest zbyt elastyczna aby latarkę utrzymać w stałej pozycji na kierownicy. Moja propozycja to obok uchwytu od Noise'a druga najlepsza rzecz z jaka się spotkałem podczas kilku lat nocnej jazdy po lasach. Jest stabilna, jest tania i jest szybka w ściąganiu i zakładaniu.
@crimson_wind: @dran2: Mocuję latarkę taką gumą i sprawdza się świetnie. Trzyma stabilnie i nic się nie przesuwa. Tym bardziej, że mogę ją sobie zamontować na owijce, gdzie zwykły uchwyt już by nie wszedł. Co prawda przez rok dwie takie gumy już mi pękły (przy zakładaniu latarki), ale to jest tak tanie, że w sumie żadna strata.
@tosyu: wystarczy mi że kilka razy przejechałem się na czymś "tańszym" i musiałem np. kupić drugi raz daną rzecz. Już nie bawię się w pozorone oszczędzanie, przynajmniej u mnie takie coś się nie sprawdza.

Poza tym, zainteresowany pytał co polecamy a nie "najtańsze" ;)