Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jadąc dziś z pracy zauważyłem na przystanku zapłakaną dziewczynę. Tak się złożyło ze usiadła na siedzeniu przede mną. Nie zastanawiając się długo zacząłem szukać w plecaku czegoś co poprawiło by jej humor. Początkowo chciałem napisać karteczkę z uśmiechem, ale znalazłem Kopersa. Nabazgrałem na nim nieporadnie uśmiech . Gdy drzwi tramwaju się otworzyły wręczyłem dziewczynie, rzuciłem aby się nie smuciła i zwiałem z tego tramwaju :) To nic ze nie był to mój przystanek. Na jej twarzy zagościł ogromny uśmiech. Mam nadzieje, że nie wprawiłem jej w zakłopotanie, a jej dzień choć na chwile stał się lepszy. Polecam ten styl życia (ʘ‿ʘ)

#czujedobrzeczlowiek #wroclaw #coolstory #mpkwroclaw
    pokaż całość

odpowiedzi (28)

#rozdajo #ps4 #playstation #dishonored #dragonage #callofduty #wiedzmin3 Robię porządki i zatrzymuje tylko te gry które naprawdę mi się podobały. Zasady są proste 1.Zielonki nie biorą udziału 2.Zwycięzca ma wysłać zdjęcie na priv własnego PS4 z nickiem wykopu 3.Koszt wysyłki na mój koszt 4.Do wygrania cały zestaw Dishonored 2, Dragon Age Inquisition, Call of Duty Ghost i Wiedźmin 3 wszystkie gry działają. Jutro o około 17 wylosuje zwycięzcę losując numer przez stronę https://www.random.org według kolejności plasujących edit:wystarczy zaplusowac. Jutro wylosuje osobę wg kolejności plusujących pokaż całość

odpowiedzi (71)

• odpowiedzi (24)