Wpis z mikrobloga

Pewnie wielu z was nie wie (też nie widziałem by ktoś tutaj o tym pisał), że od jakiegoś czasu jest już możliwość gry w Morrowinda w trybie multi, dlatego chciałbym was zaprosić do gry w MORROWIND MULTIPLAYER na jednym z serwerów ʕʔ Można razem robić misje, przejść kampanię (razem z dodatkami), wzajemnie walczyć i wiele więcej. Bugi się czasem zdarzają, ale nie mają większego wpływu na rozgrywkę, dlatego można bez problemu cieszyć się grą. TES3MP jest stale rozwijane, postępy można śledzić tutaj. Wymagania by zagrać:
- TES III: Morrowind GOTY w wersji angielskiej,
- TES3MP w wersji najnowszej (obecnie - 0.6.1), do pobrania tutaj.

Serwer nazywa się "Mals Vanilla Morrowind 24/7" i oferuje wiele ciekawych funkcji:
- tryb pvp, który można w dowolnym momencie wyłączyć lub włączyć,
- tryb HARDCORE, który resetuje nam postać do zera przy śmierci,
- kupowanie domków,
- anticheat.

Parę rzeczy jeszcze nie działa, np. przywoływanie stworzeń.
Stale gra 10-25 osób, maksymalnie serwer może pomieścić 128 osób, więc miejsce jest dla każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Graficzne mody można wgrywać z nexusmods, ale tylko te, które nie mają w sobie pliku '.esp'.
Mój nick na serwerze to Jiuer (postać hc), zapraszam do gry :)

#morrowind #tes3mp #openmw #gry #theelderscrolls
2k15 - Pewnie wielu z was nie wie (też nie widziałem by ktoś tutaj o tym pisał), że o...

źródło: comment_ZTavieKELJVio4KSGJwR3cRjgHQ40LvZ.jpg

Pobierz
  • 25
@luvencedus: Można, w dodatku nie jest to trudne. W tej grze (prawie) jak w życiu, możesz być kim chcesz, nawet Nerevaryjczykiem - bez znaczenia czy ktoś już nim jest czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Na 99% nie będzie żadnego problemu by razem przechodzić główny wątek, nie wiem jedynie jak wyglądałaby końcowa walka - czy wspólnie, czy oddzielnie.
@aterrag: Musiałbyś napisać co dokładnie się wyświetla. Zerknij tutaj, jednym z powodów może być brak zainstalowanego Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015, który można pobrać tutaj.