Wpis z mikrobloga

@Sihill_pl: myslisz ze az tak by zdarlo, nie znam sie na scieralnosci aluminium ale dla mnie malo prawdopodobne. Zobacz jeszcze ze musialby jechac szybko i jakby zlapal gume w przednim kole to dachowanie gwarantowane i to jeszcze subem gdzie srodek ciezkosci jest dosc wysoko
@Messix: wystrzal oczywiscie nie oznacza ze poleci na dach ale jak jedziesz z duza predkoscia i spadnie ci przednia opona to masz prawie jak w banku ze lecisz na dach a ta felga wszystko na to wskazuje ze byla duza predkosc. Znajdz mi filmik gdzie auto sciera tak felge bo jeszcze nie widzialem
@Bartdz: a co ty myslisz ze wszystko na swiecie sie nagrywa? Robie w branzy i nie takie czary widzialem

I mialem wystrzal z przodu na autostradzie przy 150 i jakos nawet w barierki nie przytulilem, felga do #!$%@?

Hocoaz jak by bylo mokro to na bank bym #!$%@? sie w kosmos
Ogolnie z przodu w karierze 3 kapcie z czego jeden hardcore a dwa zwykle flaki gdzie po napraeie opona jezdzila
@Messix: zaraz poszukam crash testow z przebiciem przedniej opony ale skoro robisz w branzy to chyba wiesz ze op troche baici bo napisal ze klientka jechala z takim kolem. Z branzy nie jestem i malo tego nie znam sie na motoryzacji ale #!$%@? czy jak spada cala opona to mozna w ogole skrecac? I czy mega nie znosi auta?
@Bartdz: znosi w #!$%@?, jechac sie nie da normalnie ale powoli skreci
Op wiadomo ze bait bo to cytryn

Ale felga nie wyglada na obrobiona maszynowo wiec typ musial jechac

A auto bedzie jechac bo tak dziala mechanizm roznicowy, takie kolo ma taki opor ze caly moment idzie na drugie i auto jedzie

Robimy tez duzo obrobki konstrukcji aluminiowych np czesci naczep i aluminium to material latwo scieralny i wcale szybko