Wpis z mikrobloga

Wiele się mówi o tym panu, ale chyba jeszcze nikt nie poruszył pewnej bardzo ważnej kwestii.

Pomyślcie jak bardzo "prześladowani" muszą być homoseksualiści w USA, że ten facet wybrał sobie to za swoją tarczę.

Gdyby był księdzem, to zjedzono by go żywcem, a teraz mówi się coś o braku dowodów, jakby tamta publiczka dowodów kiedyś potrzebowała, co widać było chociażby przy akcji #metoo XDDDDDDD

Czy któraś z tamtych rzekomo molestownych pań przedstawiła jakieś dowody? Nie kojarzę czegoś takiego, a mimo to rozkręcono aferę mówiącą jaką powszechną rzeczą jest molestowanie.

A tutaj nagle dowody okazują się już konieczne. Jak w tym obrazku, co okradziona kobieta krzyczy "Łapać złodzieja" a przechodzień oburza się, że nazwała złodziejem kogoś, kto nie ma wyroku.

#przemyslenia #heheszki #metoo #bekazlewactwa #rakcontent #takaprawda #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #film
L.....i - Wiele się mówi o tym panu, ale chyba jeszcze nikt nie poruszył pewnej bardz...

źródło: comment_Jjj1NCoX7uHBpPXboQt3RkAmmINRm3PH.jpg

Pobierz
  • 21
Tak, przyszedłby papież i im #!$%@?ł

on jakąkolwiek moc zastraszania? Niby czym?

Ten ksiądz nie udzieliłby już spowiedzi?


@Lawrence_z_Arabii: Dlaczego tak bardzo chcesz ośmieszyć ofiary pedofilii w Kościele? Polecam poczytać trochę o wieloletniej taktyce Kościoła w USA i ich sposobach ukrywania i zatajania przypadków pedofilii. Najwięcej artykułów będziesz miał na temat afery z Archidiecezją w Bostonie. Próbujesz wyśmiać wpływ dorosłych ludzi z mocną pozycją społeczną w stosunku do małych dzieci? Całej
Dlaczego tak bardzo chcesz ośmieszyć ofiary pedofilii w Kościele?


@RoHunter: Tak bardzo chcę ośmieszyć ludzi uczestniczących w nagonce na kościół, twierdzacych,, że to jakaś wszechmocna organizacja.

Polecam poczytać trochę o wieloletniej taktyce Kościoła w USA i ich sposobach ukrywania i zatajania przypadków pedofilii.


A ja polecam mieć silniejsze argumenty niż "Hurr durr poczytaj sobie" gdy się kogoś o coś oskarża. Napisałeś, że kościół zastraszał ofiary, a teraz napisz jak to robił.
Tak bardzo chcę ośmieszyć ludzi uczestniczących w nagonce na kościół, twierdzacych,, że to jakaś wszechmocna organizacja.


@Lawrence_z_Arabii: W pewnych sytuacjach Kościół ma/miał bardzo mocną pozycję. Wszechmocną? Wyolbrzymiasz. Nie sugerowałem tego w żadnym swoim komentarzu - nie kłam.

Próbuję wyśmiać ameby


Czemu koniecznie chcesz sprowadzić tę dyskusję na tak niski poziom? Najpierw ta żałosna ironia i wyśmiewanie ofiar pedofilii, a teraz ad personam.

Napisałeś, że kościół zastraszał ofiary, a teraz napisz jak
Czemu koniecznie chcesz sprowadzić tę dyskusję na tak niski poziom? Najpierw ta żałosna ironia i wyśmiewanie ofiar pedofilii, a teraz ad personam.


@RoHunter: To ty ją sprowadzasz na denny poziom, używając chwytów emocjonalnych typu "Hurr durr wyśmiewasz ofiary", zamiast pisać wprost.

Duchowni obarczali małe dzieci winą, mówili, że tak ich "ukarzą" za ich grzechy


O, konkretniej. A teraz napisz w ilu przypadkach tak było.

Może wtedy zrozumiesz, że nie każdy ma
@Lawrence_z_Arabii: Może więcej, może mniej, może podobnie, ale pedofilia w Kościele Katolickiem miała/ma charakter instytucjonalny, dlatego śmiało mogę napisać, że "Kościół ma powiązania z pedofilią".

O, konkretniej. A teraz napisz w ilu przypadkach tak było.


Do 2011 roku, tylko w sprawie Maskella - 16 osobom Archidiecezja Baltimore wypłaciła odszkodowania.
Może więcej, może mniej, może podobnie, ale pedofilia w Kościele Katolickiem miała/ma charakter instytucjonalny, dlatego śmiało mogę napisać, że "Kościół ma powiązania z pedofilią".


@RoHunter: w USA w środowiskach postępowych jak widać też, czyli mogę śmiało napisać, że "lewica i homoseksualizm ma powiązania z pedofilą".

Do 2011 roku, tylko w sprawie Maskella - 16 osobom Archidiecezja Baltimore wypłaciła odszkodowania.


16 osób, a z tej histerii wynika jakby to było co najmniej
16 osób, a z tej histerii wynika jakby to było co najmniej 16 tysięcy.


@Lawrence_z_Arabii: Piszę tylko o JEDNYM duchownym. 16 ofiar jednego księdza to mało? Poza tym, sprawa Maskella głośno wybuchła dopiero 5/6 lat po 2011 roku, także można spodziewać się sporo więcej ofiar, bo piastował on swoje urzędy przez długi czas.

w USA w środowiskach postępowych jak widać też, czyli mogę śmiało napisać, że "lewica i homoseksualizm ma powiązania
pisałeś o jednej Archidiecezji, a to dosyć duża jednostka.

Do 2011 roku, tylko w sprawie Maskella - 16 osobom Archidiecezja Baltimore wypłaciła odszkodowania.


@Lawrence_z_Arabii: Chyba dosyć jasno się wyraziłem.

Nie, ale instytucją są te osoby, które mówią, że każdy kto go oskarży bez dowodów to homofob, a nie przeszkadzała im akcja #metoo gdzie masowo rzucano oskarżenia bez dowodów.


Nie wiem nic o tej akcji. Nie czytałem też żadnych artykułów ani wypowiedzi,