Wpis z mikrobloga

@Morit: vase mode w slic3rze 3 warstwy na dole i ściany 1 linia. 7.5h jeden, jestem świeżo po zmianie elektroniki na 32bit i póki co dosyć ostrożnie do prędkości podchodzę - ale na plus drukowałem jeden za drugim i wszystkie wydruki udane
Na zdjęciu widać morke niestety przy zmianie elektroniki spaliłem tmc2100 który napędzał ekstruder i musiałem założyć drv8825, a on mi zawsze zostawia taką fakturę...
p.....i - @Morit: vase mode w slic3rze 3 warstwy na dole i ściany 1 linia. 7.5h jeden...

źródło: comment_779WZErAcMjX1DojL94aPIrAqIf8hniz.jpg

Pobierz
@pawel_niki: >vase mode w slic3rze 3 warstwy na dole i ściany 1 linia. 7.5h jeden, jestem świeżo po zmianie elektroniki na 32bit i póki co dosyć ostrożnie do prędkości podchodzę - ale na plus drukowałem jeden za drugim i wszystkie wydruki udane
Na zdjęciu widać morke niestety przy zmianie elektroniki spaliłem tmc2100 który napędzał ekstruder i musiałem założyć drv8825, a on mi zawsze zostawia taką fakturę... XD
@Morit: vase mode w slic3rze 3 warstwy na dole i ściany 1 linia. 7.5h jeden, jestem świeżo po zmianie elektroniki na 32bit i póki co dosyć ostrożnie do prędkości podchodzę - ale na plus drukowałem jeden za drugim i wszystkie wydruki udane

Na zdjęciu widać morke niestety przy zmianie elektroniki spaliłem tmc2100 który napędzał ekstruder i musiałem założyć drv8825, a on mi zawsze zostawia taką fakturę...
Pięknie wyszło, ale z tego
@x-SANTA-x: hmm ciężko powiedzieć, jak chodzi o stół to zawsze ustawiałem 58 stopni i wydruku trzymały się czystego szkła, co do głowicy to tutaj naprawdę różnie w zależności od tego co i jak szybko drukowałem ale raczej trzymałem się dolnej granicy zalecanych temperatur.