Wpis z mikrobloga

#mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część alternatywnych teorii pochodzących z różnych channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 199. NASA i Mars (KONTYNUACJA).
W tej części wspominałem o tym że obcy zabronili NASA prowadzenia obszernych badań nad Marsem.

Poszukałem trochę w internecie i okazuje się że aż 15 krotnie (ponad połowa wszystkich misji) tracono sondy Amerykańskie, Rosyjskie, Chińskie i Brytyjskie. Tutaj krótki materiał z Discovery Science na ten temat.
Oczywiście mogą to być zwykłe awarie, jednak według teorii z channelingu to obcy blokują badania.

Znalazłem informacje o 5 utraconych sondach.
Link1 Link2 Link3 Link4 Link5

A tutaj informacja że podobno NASA wkrótce ujawni istnienie obcych cywilizacji: LINK

:::::::::: 200. Jeśli za życia czujemy do kogoś ogromny żal, nienawiść itp. to po śmierci możemy utkwić w astralu i być przywiązani do tej osoby.
Wtedy nie będziemy mogli reinkarnować się lub ewentualnie pójść wyżej w kierunku tzw. nieba.

:::::::::: 201. Użycie czerwonych i niebieskich sygnałów świetlnych w pojazdach uprzywilejowanych to zabieg okultystyczny (okultyzm to wyższa psychologia).

:::::::::: 202. Zawsze jest możliwość nawrócenia się z ciemności na jasność.
Trafia się wtedy do czegoś w rodzaju czyśćca.
W channelingu przytoczono przykład kilku demonów którzy właśnie dokonali takiego wyboru i pomagali jasnym siłom zrozumieć działania sił ciemnych.

Nawet Alpha Draconie (biblijne Diabły) wspomniani tutaj mają możliwość nawrócenia się, jednak jak przekazano są zbyt dumni by tak postąpić.
damianooo5 - #mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe

Autorski tag #al...

źródło: comment_CgwuCY3wJXNvhF7NejPS86tbAK0lUaJe.jpg

Pobierz
  • 1