Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
popłynąłem dziś z alkoholem i masturbacją (bardzo to lubię, robię sobie takie wieczorki onanistyczne). dziś kupiłem sobie pluga którym chwaliłem sie w poprzednim wpisie < tutaj jest mały problem tylko. tak popłynąłem ze stymulacją analną, że w pewnym momencie już nie wiedziałem czy sram czy to ten korek. i jak już doszedłem to chciałem iść się umyć i nagle okazało się, że na dywanie jest moja kupa xD w którą wdepnąłem i i rozprowadziłem na skarpecie po całym mieszkaniu :) a podłogę mam taki stary parkiet i nie jest go łatwo umyć. tak więc jestem zaspokojony seksualnie ale cały pokój śmierdzi kupą, dywan wyrzuciłem(dywan dostałem od mojej mamy więc smutek) i trochę szkoda ogólnie. ale orgazm był nieziemski :) tak wiec nei wiem czy to powtórzę bo trochę dało mi to do myślenia ale fajnie było, polecam stymulację analną dla wszystkich mężczyzn. to moje życie to moja pasja. wypiłem ten 4 pak, + 1 piwko. potem poszedłem po dwa jeszcze. czyli ogólnie 7 browarów :) potem próbowałęm walić pod Hannajames710 z #chaturbate ale mi nie stawał więc idę spać. pozdrawiam :) kocham wykop, jesteście moimi jedynymi przyjaciółmi. #seksy #tfwnogf ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 7