Wpis z mikrobloga

@qwerty69: po prostu widze, ze takie podejscie maja przewaznie osoby z problemami psychicznymi. I ja wiem, ze kazdy, nawet normalny, czasem ma ochote sie zabic, ale kiedy to sie dzieje ciagle, to na pewno nie swiadczy to dobrze o kondycji psychicznej takiego kogos. A przynajmniej tak uwazam.
po prostu widze, ze takie podejscie maja przewaznie osoby z problemami psychicznymi. I ja wiem, ze kazdy, nawet normalny, czasem ma ochote sie zabic


@EdlortKalen: Tylko ja raz, że nie przedstawiłem swojego podejścia, tylko czystą, akademicką tezę. Dwa, do zdiagnozowania choroby psychicznej trzeba naprawdę czegoś więcej niż przeczytania wpisu na serwisie ze śmiesznymi obrazkami ( ͡ ͜ʖ ͡)

po co chodzić do szkoły jak i tak
@qwerty69: a czy nie zauważasz gigantycznych uproszczeń w tym sposobie myślenia, które prowadzą do groteski? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo wlasnie chodzi o te skutki uboczne - uczysz się, zdobywasz doświadczenie, niejednokrotnie doznajesz też przyjemnych, miłych zdarzen, ktore umilają proces uczenia sie i poznawaniA. Pokarm wzmacnia i dodaje sił. Jesli nieodpowiedni - zaszkodzi. Czy nie o poznanie wlasnie chodzi? Żeby coś wiedzieć, poznać, dotrzeć do sedna. Żeby
@qwerty69: ale póki jesteśmy w całości i żyjemy to cieszmy się tymi lepszymi momentami w życiu( ͡° ͜ʖ ͡°) skoro żyjemy to wykorzystajmy to jakoś, jaki jest sens w tym by rodząc się, stwierdzać że życie jest do dupy i popełniać samobójstwo?