•  
    p..........a

+11

Ehhh Mirki, taxi to chyba jednak stan umysłu. Przerzuciłem się kiedyś z #uber na #mytaxi i chwaliłem sobie, aż do dzisiaj. Zamówiłem jak zwykle taxi. Kierowca podjechał po około 12 minutach. W systemie podałem ulicę A, ale Pan taksiarz zatrzymał się nie na tej ulicy co trzeba(ulica obok). Śpieszyło mi się, więc przeszedłem się nie robiąc już problemu i w samochodzie mówię. Dialog wyglądał mniej więcej tak:

Ja: Mógł Pan wjechać na osiedle
    On: Jakbym mógł to bym wjechał (oburzonym głosem)
    Ja: Bo podjechał Pan nie tam gdzie trzeba, szlaban wjazdowy jest na tej ulicy co podałem w zamówieniu, a Pan stoi na innej.
    On: Wysiadaj

Ogólnie zostałem wyproszony z samochodu, dodatkowo kierowca chciał, żebym zapłacił 8 zł za trzaśnięcie drzwiami. Jak powiedziałem, że w takim razie dzwonię na policję to się ogarnął.

Odpuściłem bo śpieszyłem się na spotkanie, ale ten burak odjeżdżając zaczął mnie przez samochód wyzywać od prostaków.

Zastanawiam się co z tym zrobić, dane tego człowieka mam, nagrałem też filmik z jego wyzywaniem od prostaków jak odjeżdżał. My taxi ma mnie w dupie, chciałem od razu do nich zadzwonić, ale jedyny kontakt to formularz kontaktowy, a od rana zero kontaktu.

Dlatego przestrzegam Was, że jak będziecie się spieszyć gdzieś to nie zamawiajcie mytaxi bo, kierowca wyrzuci Was z samochodu, a z mytaxi nawet się nie skontaktujecie.

#taxi #taxihiv #gownowpis #zalesie

•  

@patrykroncza: wybacz mu, może miał zły dzień, pieseł mu zdechł czy coś...

•  

@Fat_Mo: jak ma zły dzień i sobie nie radzi z oddzieleniem swoich problemów od pracy to się bierze wolne.

+: p..........a, piotras-85 +2 innych
    •  

@robert83: człowiek jest tylko człowiekiem

•  

@Fat_Mo: cierp to stan umysłu. Oni zawsze mają złe dni, jak kobieta podczas okresu.

+: G..L, p..........a +6 innych
    •  

@polack: Wiem po sobie, że nie ma sensu się nakręcać, ludzie są jacy są. Lepiej być ponad złymi sytuacjami niż w nich partycypować. Sam się na tym łapie często, że po prostu szkoda życia i energii. Jak ktoś lubi to niech się szarpie z całym światem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: d......r
    •  

@patrykroncza:
      Zgłoś złotówe gdzie tylko sie da i opisz ładnie sytuacje.

+: p..........a, piotras-85
    •  

@patrykroncza: w uberze masz zajebisty support i infolinie 24/7.. oh wait not

Nauczcie sie ludzie ze nie zamawia jest NA OSIEDLA ZAMKNIĘTE ze szlabanami. Skad niby ktokolwiek ma wiedziec gdzie jest jeden jedyny wjazd na osiedle, do tego ze szlabanem, ktory chuj wie czy jest zamkmiety/otwarty, a nawet jak sie da wjechac to nie wiadomo czy sie nie zamknie.

Dodatkowo zwracajcie uwage na pinezke bo czesto sie tak lokalizuje ze nie wiadomo czy jechac pod adres wyslwietlony w apce czy tam gdzie pinezka, bo lokacje sie rozjezdzaja.

To nie uber gdzie mozesz pomiatac ukrem i kazac mu zrobic loda za 2zl i gosc przestraszony to zrobi. Zawsze powtarzam klientom o wzajemnym szacunku. Nie dziwota ze tak zareagowal skoro na wjezdzie mu zaczales cisnac. W taxi jest ta roznica, ze jezeli jestes natretem to cie wyprosze i tyle. W uberze co bardziej ogarniety polak tez tak robi, tylko ukry i spoldzielniani wyrobnicy sraja w gacie.

Eot z mojej strony

Cale szczescie, ze promki sie zmniejszaja i koncza to bedzie mniej roszczeniowej cebulki uberowej, ktore pisza o korekty za kursy po 10zl.

+: d......r, patrykus
    •  

@patrykroncza:

1.

Przerzuciłem się kiedyś z #uber na #mytaxi i chwaliłem sobie, aż do dzisiaj.
      2. Jeden zjeb
      3.

taxi to chyba jednak stan umysłu.

•  
      p..........a via Android

0

@Anotherelf 1. Każde osiedle zamknięte ma ochronę, która wpuszcza na osiedle. Ggdyby kierowca podjechał pod prawidłowy adres (w mytaxi nie ustawia sie pinezek recznie) to by był wpuszczony na osiedle. Na mapie ewidentnie widać gdzie jest docelowa ulica, ale kierowca zobaczył szlaban 2 ulice wcześniej i się tam zatrzynał. Gdyby spojrzał na mapę to by wiedzial, ze jest w zlym miejscu.

2. Tłumaczenie kierowcy jak ma nastepnym razem wjechac to nie pomiatanie, a raczej dobra rada, która by mu się przydała w przyszłości

3. Za ostatnie 6 miesięcy mam wykonanych prawie 200 kursów i zawsze było miło. W ciągu roku zdzarzyło się dwukrotnie, ze kierowca w innym miejscu stanął i nigdy nikt tak nie zareagował na moje tłumaczenia.

4. Uber też ssie i dobrego zdania o nim nie mam. Dlatego przerzuciłem się na mytaxi.

5. Co do promocji, to teraz taki chojrak, bo bieda jezdzi na promocjach, a jak sie skoncza to pewnie pierwszy bedzie do biura lecial, zeby mercedes dal nowa, bo klientow malo.

•  
      K...........y

0

@patrykroncza: jak to nie ustawia się ręcznie pinezki? :) pobaw się apką trochę więcej.

•  

@patrykroncza:

a od rana zero kontaktu.
      A liczyłeś na wóz interferencyjny ? Najważniejsze że złożyłeś reklamację i masz na to dowody.
      Jak Ci mało to pociągnij złotówę za znieważenie czy coś, zrób filmem gównoburzę na wykopie czy co tam Cię zaspokoi.

A tak swoją drogą to taksiarz był z myTaxi czy jakieś inne korpo ?

Cale szczescie, ze promki sie zmniejszaja i koncza to bedzie mniej roszczeniowej cebulki uberowej, ktore pisza o korekty za kursy po 10zl.

@Anotherelf: bez tych promek z mytaxi inaczej byś spiewał na koniec miesiąca. A z kuponów 50zł też pewnie sporo tipów dostałeś. Czy wy nie kumacie że myTaxi dopłaca do Waszego interesu i dlatego tak jesteście rozchwytywani ? Nikt normalny (nie licząc turystów) nie dzwoni po taxi 2,4 zł /km jak bez problemu ma lekalne korporacje po 1,8/1,60/km

•  

@Anotherelf: Co tak agresywnie? Boli dupcia, że gościu mieszka na zamkniętym osiedlu?
      @patrykroncza: Zamawiałeś na marine może? W sumie troche dziwne bo wiekszosc taksiarzy powinno wiedziec ze wjazd jest z jednej strony...

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement