•  

Mój stary to fanatyk polskiej piłki nożnej. Dokładniej Arki Gdynia, Lecha Poznań i Cracovii. Pół mieszkania zajebane szalikami, koszulkami i vlepkami tej wielkiej Triady, apropo vlepek, jak raz pojechał do gdańska, to całe kurwa miasto zakleił, 7 jebanych tysięcy wydał na mandaty za niszczenie mienia w ciągu jednego, dokładnie kurwa : jednego dnia... Chciał żebym był kurwa wielkim piłkarzem, to mnie chciał zapisać do Arki Gdynia, chuj nie zważał że jeżdżę na wózku od 6 roku życia, po prostu kurwa miałem być piłkarzem na wózku. Pewnie się dziwicie dlaczego jeżdżę na wózku? Skurwysyn potrącił kiedyś kibica Lechii na chodniku, bo ten łaził z szalikiem, jak ten łysy chuj (mój stary) się wystraszył, to zaczął jechać 150km/h i jebnął w drzewo.

Druga połowa tego mieszkania jest zajebana jakimiś kurwa płytami z wszystkimi meczami Arki, Cracovii i Lecha które transmitowano w telewizji, nie było by nic w tym dziwnego, że ma kurwa każdy mecz, w oddzielnym opakowaniu wielkości takiego zwykłego opakowania jak się gry chowa...Wszystkie ustawki, pięćset kurwa godzin jebanego dopingu tej triady. Jak moją matkę poznał (oczywiście na Górce czyli tym sektorze gdzie drze ryja, apropo darcia ryja to skurwiel wykupił wszystkie apteki w Trójmieście bo leki na gardło były tańsze o 10 groszy, dokładnie kurwa 10 groszy, powiedział że będzie mógł kolejny kurwa szalik kupić, a tych szalików ma chyba z czterdzieści) to zamiast kurwa puścić romantyczny film czy inne gówno, puścił derby Arka - Lechia z września 1965.

Jak rok temu po przegranym meczu z Lechią nakurwiał się z ich kibicami to go zatrzymali za pobicie na 3 miesiące... Stwierdziłem że wprowadzę go w internety i to był największy mój błąd w życiu, po 15 minutach układania pasjansa założył konto na jednym z największych forum internetowym związanych z kibicami. W rok najebał 5 tysięcy postów związanych z tym jak to ta triada nie jest wielka. Nie wytrzymałem, założyłem konto i zaczynałem wypisywać "Arka Gdynia Kurwa Świnia" "Lech z Poznania, kurwa do jebania" "Czerwono białe pasy - kurwy i kutasy" "Cracovia to stara kurwa, Arka jebana jest, Lecha trzeba pierdolić, polską policję też" to tak zaczął wypisywać litanie że go kurwa zablokowali na 2 lata, teraz tylko się nakurwia gdzieś po trójmieście z kibicami lechii. Ma 51 lat, jego teraźniejszą pracą jest pisanie "obiektywnych" pozytywnych komentarzy na innych forach nt. Arki. A ja parę lat temu, musiałem pracować w McDonalds bo go wyjebali z poprzedniej pracy za noszenie koszulek typu "A.C.A.B" i inne gówna, jeszcze bym to zrozumiał, gdyby nie to że jest z wykształcenia lekarzem, który ma non-stop kontakt z policją w pracy...Nawet bym to kurwa zrozumiał, ale jak mnie wyjebali z liceum 6 lat temu, bo mój ojciec pobił dyrektora za to, że widział go na sektorze Lechii, to nie wytrzymałem.

Teraz mieszkam w Warszawie (Wiadomo, słoik). Wczoraj widziałem go nieprzytomnego po bitwie z kibicem Legii, serio kurwa, przyjechał do Warszawy się napierdalać z Legionistami, teraz cały pokój w którym on śpi jest zajebany jakimiś szalikami, tymi śmiesznymi płytami. Nie wiem po chuj on to przywiózł do warszawy, skoro nawet nie wie gdzie mieszkam, i gdyby nie ja, to pewnie leżałby gdzieś martwy. Najgorsze jest to, że znalazłem 2 maczety w jego torbie. Na szczęście nie używane... jeszcze...

Jeśli będziecie chcieli kontynuacji, rozjebcie licznik plusików.
    Tak, nie mam co robić :D.
    #pasta #arkagdynia #lechpoznan #cracovia #kibole #ultras #lechia #mojstarytofanatyk