Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wiecie co to znaczy być trollem politycznym?

  To rzucić się do zakopywania znaleziska jak wściekłe psy, bo patusiara skacząca po grobach i kradnąca znicze ma przy sobie tęczową torebkę, a to zaburzyłoby pewną narrację, którą ostatnio te same trolle ostro promują.

  Ani w tytule, ani w opisie, ani nawet w tagach nie ma żadnego nawiązania do polityki, ale przez te parę kolorowych pikseli tęczowe trolle zrobiły zerg rusha na znalezisko, bo jeszcze ktoś sobie pomyśli, że tęcza nie oznacza automatycznie, że osoba ją nosząca jest święta XDDDD

  Jeden troll nawołuje nawet do zakopywania tego znaleziska i skasowania go przez moderację, za rzekome oskarżanie lewicy, a gdy napisałem, że tam żadnych nawiązań do lewicy nie ma, to napisał, że są one w komentarzach i trzeba znalezisko właśnie za te komentarze obcych ludzi skasować, a potem dał mnie na #czarnolisto XDDDD

  Jakie to jest żałosne. Niżej link do znaleziska.

  https://www.wykop.pl/link/5054625/alternatywki-dewastuja-cmentarz/

  #bekazlewactwa #rakcontent #patologiazewsi #60groszyzawpis #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  Zdjęcia jakiś dup mają po 500 plusów. Ile zdobędzie ten oto normalnotorowy niesamojezdny pług śnieżny produkowany przez Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego Stargard?
  #kolej #pkp #technika

  EDIT: Polecam mocno Stację Muzeum w Warszawie. Super miejsca dla rodzin, zainteresowanych koleją oraz ogólnie dla ciekawskich ludzi.

  odpowiedzi (14)

 • avatar

  Witam,
  Żeby przyciągnąć uwagę innych rozdaję jeden słoik miodu lipowego.

  Zwycięzce spośród plusujących ten wpis wylosuję w środę o 20:00

  Wszyscy mogą wziąć udział.

  Zainteresowamych tematem zapraszam do obejrzenia moich ostatnich wpisów

  #pszczelarstwo #miod #rozdajo

  odpowiedzi (38)