Wpis z mikrobloga

A w #chelsea jak to w #chelsea, kolejny bunt piłkarzy. Ostatnimi tygodniami pojawiały się informacje o tym, że zawodnikom nie pasuje ilość i intensywność treningów czy decyzje personalne managera. Po porażce z Romą doszło do tąpnięcia w szatni i wydaje się, że lider tego puczu usiadł na trybunach. Eksperci mówią, że to dopiero początek problemów Conte które mogą zakończyć się jego zwolnieniem.

#premierleague
Pobierz Kristof7 - A w #chelsea jak to w #chelsea, kolejny bunt piłkarzy. Ostatnimi tygodniam...
źródło: comment_ZwoPyRZcRXkn02wRyJRTLmBYcjZZEbP3.jpg
  • 12
@Dudek89: Luiz chyba nie przeliczył chorągwi w tym starciu. Bo niby kto miałby go poprzeć? Kenedy? A niech popiera i tak nic nie znaczy w tym zespole. Kolejny Brazylijczyk Willian raczej tak ochoczo na wojnę z trenerem nie pójdzie bo to nie jest żaden kapryśny typ. Grupa hiszpańska też raczej nie będzie się wychylać bo dobrze jej jest jak jest. Nowe nabytki nie będą się na dzień dobry narażać i Luiz
@Kristof7: @Dudek89: Ja bym jednak był ostrożny z tymi rewelacjami. Angielska prasa to straszne ścierwo i pompują wszystko okropnie. Myślę, że posada Conte wcale nie jest aż tak zagrożona jak się o tym trąbi. Natomiast jeśli chodzi o Luiza, to może coś mu odbiło, wykazał jakąś niesubordynację, ale nie podejrzewałbym go o bunt, mam wrażenie, że to zawodnik, któremu dobro drużyny raczej leży na sercu. Przyznaję jednak, że Christensen zastąpił
@Abaddon84: Więcej meczy z Rudigerem w składzie i o top 4 można pomarzyć. Tak samo Bakayoko. Dobra jest silny i co z tego. Powrót Kante spowodował że grał wyżej, ale co z tego. Jego wykończenia wołają o pomstę do nieba. Nie wiem dlaczego w tym miejscu nie grał Pedro
@Krizz: Nie jestem pewien czy oglądamy te same mecze, ale zarzucanie cokolwiek Rudigerowi jest abstrakcją, gość okazał się rewelacyjnym transferem (a byłem mocno sceptyczny wobec niego). Póki co nie popełnił żadnego błędu, a jego szybkość i siła gwarantują dobre powroty i asekurację. Do tego jest całkiem przyzwoity technicznie i parę ciekawych akcji zaczęło się od jego podań. Co więcej, potrafi grać na wahadle. Jak dla mnie jest znacznie stabilniejszy niż Cahill.
@Krizz: Mecz z Romą był kiepski w wykonaniu całej drużyny i ciężko wskazać kogokolwiek jako winowajcę. Poza tym moim zdaniem w owym meczu na obronie prócz Rudigera grał źle Cahill którego trzeba było zmienić w 56 minucie oraz niestety Luiz. Jeśli kogoś trzeba zastąpić w głównym składzie, to jest z pewnością Gary.