Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Te pralki w kuchni to po to żeby myć w niej naczynia? A tak na poważnie to o co chodzi? Czemu niektórzy ludzie wstawiają pralkę do kuchni?
  #polskiedomy #gownowpis #pytanie

  odpowiedzi (81)

 • avatar

  Można narzekać, że jego komentowanie ostatnimi laty było słabej jakości (co można usprawiedliwić chorobą, przez którą skończył w końcu karierę), ale Włodzimierz Szaranowicz towarzyszył polskim kibicom przez kilkadziesiąt lat.
  Należy ku złożyć hołd

  #skoki #mecz #sport #pilkanozna

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Wszyscy rozkminiają jak to John wbije sobie na tron, zapominając o fakcie że jedynym potwierdzeniem jego królewskiej krwi są słowa chorego psychicznie kaleki oraz stulejarza bez siły przebicia i charyzmy. Wyobraźcie sobie rozprawę w sądzie gdzie nieśmiały Sam zapluwa się i mówi że jego najepszy przyjaciel ma prawa do pełnienia najważniejszej funkcji na świecie, po czym koleś na wózku który sprawia wrażenie jakby wziął za dużo leków dzień wcześniej mówi że no elo jestem pizdooka sroka wysoki sądzie, potwierdzam że mój brat to król bo zjadłem kwasa i widziałem to w swojej wizji. No ja bym zamknął sprawę i obciążył tych dzbanów kosztami procesowymi.
  #got
  pokaż całość

  odpowiedzi (37)