Wpis z mikrobloga

Mam darmową radę dla planujących ślub. Nie pożyczajcie/bierzcie pieniędzy od teściów! NIGDY! Oni nie chcą pomóc, oni chcą kupić część waszego życia. Na początek się dowiecie od osób trzecich, że bez pomocy teściów nie dalibyście rady z niczym, a na koniec się #!$%@?ą w to jak macie wychowywać dzieci, kiedy jechać na wakacje, co gotować na obiady...

I nigdy nie zdobędziecie się na odwagę powiedzieć "#!$%@?", bo przecież sobie kupili Wasze życie.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #wesele
  • 24
@lakukaracza_ Nam ślub zasponsorowali wspólnie rodzice (poza grajkiem i ekipą foto/wideo) i nikt mi się w życie nie #!$%@?. Może jednak o coś innego chodzi, np. o twoją niedojrzałość? Zachowuj się jak mężczyzna i bądź asertywny - po ślubie już chyba najwyższą pora.
@lakukaracza_: Ja dostalem 20 tys na wesele, ktorego nie chcialem. Tak naprawde to byla impreza tesciow, wiem blad, ale mlody bylem i chcialem za wszelka cene byc mily. Jak tesciowa zaczela odpierniczac i to ostro to oddalem kase i nie widzielismy sie z tesciowa 5 lat, w ten sposob mila bana rownoez na wnuczki przez ten czas. Teraz widujemy sie raz na kilka miesiecy i teaciowa chodzi na paluszkach. Tez jestem
@Retoryk tego właśnie nie lubię w starzeniu się, bo coraz częściej trzeba się spotkać z ludźmi, którzy znają tylko jedną słuszną drogę życia i dziwią się jak można myśleć inaczej. Mieć inne priorytety.