Wpis z mikrobloga

Duzo dziewczyn lubi uczuciowych, lubiących się przytulać chłopaków? Może głupie pytanie ale miałem jedna dziewczynę z którą byłem długo. Ja ją zostawiłem, ale to nie o to chodzi. Jestem dość czuły i wrażliwy, bardzo się otwieram, często potrzebowałem się przytulić. Ona świetnie się sprawdzała w tym. Teraz jestem od roku już sam, mam dużo problemów, z którymi niekoniecznie sobie radzę. Myślę, żeby znów kogoś znależć. Bo bardziej niż seksu potrzebuje bliskości i czułości.. Ale mam obawy właśnie co do tego jak dziewczyna może zareagować na takie coś. Umiem sprawić, żeby poczuła się bezpiecznie itd, ale z drugiej strony często jestem po prostu dupowaty i potrzebuje, żeby to mnie przytulać... W ten sposób zbieram energię...

#rozowepaski #zwiazki #zwiazek #podrywajzwykopem #kiciochpyta
  • 6
@coolcooly22 jedna chętnie się przytuli już na pierwszym spotkaniu. Ale inna nie da się nawet dotknąć przez kolejne miesiące, a i po dłuższym czasie jej to nie będzie kręcić i trzeba uczyć przytulania. A żeby tak jeszcze sama chciała i zaczęła się tulić... Róże są :( Ja też bardzo to lubię, ale trzeba trafić dobrze.
@coolcooly22 Są dziewczyny, które są tulaśne i takie, które nie.
Wątpię natomiast, żeby ktoś postrzegał potrzebę przytulenia jako słabość.

Mój facet się tulić bardzo lubi i nigdy nie myślałam o tym w kategoriach słabości. Codziennie przed pracą rano też mamy swoje 5 minut na przytulanie wpisane w grafik, bo oboje lubimy. ;)