Wpis z mikrobloga

Niech mi jeszcze raz ktoś powie że na ryjoksiążce nie czytają wiadomości

3 miesiące temu zastanawialiśmy się z żoną nad zakupem nowego samochodu, wymieniliśmy na mesengerze dwa linki, jeden z volvo drugi z toyotą, po krótkich kalkulacjach pomysł upadł, za dużo trzeba byłoby brać kredytu na nowe, postanowiliśmy coś odłożyć jeszcze przez chwilę i kupić używkę.
Dwa dni temu zacząłem przeglądać auta, dosłownie setki aut różnych marek jedynym kryterium jest napęd a jakie reklamy mi się zaczęły wyświetlać? Oczywiście tylko Volvo i Toyota na zmianę, żadne inne tylko te dwie marki. Niech Zuckerberg nie pitoli że nie czytają(°°

Mam nadzieję że podobał Ci się mój benis zboczeńcu( ͡ ͜ʖ ͡)

#facebook #facebookcontent #oszukujo #oswiadczenie
d.....m - Niech mi jeszcze raz ktoś powie że na ryjoksiążce nie czytają wiadomości

...

źródło: comment_EbuetJTFVbpH86TPuYqmK8WUmrpS0JNE.jpg

Pobierz
  • 11
@dawitt: ok, ale to było 3 miesiące temu, przez te 3 miesiące mi się nie pojawiały dopiero teraz gdy postanowiliśmy na serio kupić auto i zacząłem przeglądać, ale koncept w ogóle się zmienił i tych dwóch marek niewiele przeglądam a akurat one mi sie tylko pojawiają
@decorum: Oczywiście czytałeś regulamin i zasady prywatności przed założeniem konta, więc nie wiem w czym problem? Ja używam FB i messenger przez tryb prywatny w przeglądarce i wylogowuję się po zakończeniu i nie mam problemów.
@decorum: Oczywiście czytałeś regulamin i zasady prywatności przed założeniem konta, więc nie wiem w czym problem? Ja używam FB i messenger przez tryb prywatny w przeglądarce i wylogowuję się po zakończeniu i nie mam problemów.


@ccTV: Hackerman!
@decorum: Może nie tyle Twoje wiadomości są czytane, co skanowane przez algroytmy i z nich wyłapywane konkretne frazy, dane. Nie przerabiałem jeszcze w większym stopniu reklam na messengerze, ale robiąc reklamy na Gmail, gmail oficjalnie informował, że skanuje ostatnie 100 wiadomości w celu wyłapywania słów kluczowych. Jeżeli byś wymienił z żoną email ze słowem toyota, to mogę Ci wtedy wyświetlić reklamę toyoty kierując reklamę jedynie po słowach kluczowych.