Wpis z mikrobloga

Mireczki z #poznan (lub okolice: #lubon #komorniki #plewiska) orientujecie się może jakie firmy przyjmują na staże osoby, na których to stażach można nabyć praktycznych umiejętności w obsłudze między innymi oprogramowania z rodziny SAP? Lub może kojarzycie jakieś kursy lub szkolenia, gdzie można w praktyce poznać to środowisko, ale ich cena nie przekracza miliona srebrników? Najbardziej interesowałyby mnie przedsiębiorstwa logistyczne, planowanie produkcji itp.

#sap #praca #pracbaza #studbaza #szukampracy #staze #wielkopolska #pytanie #logistyka
  • 17
@Kokos: Podałeś największą firmę konsultingową SAP w Polsce i jedną z największych firm w ogóle w Polsce. xD
A tych firm jest w #!$%@?.

@halfmaniac: Wejdź na stronę BCC i zobacz ich klientów, wpisz google - linkedin sap poznań itd.
@ChineseMobilePhones:
Nigdy nie pracowałem w/dla Quercus. Współpracowałem z nimi z ramienia innych firm.
No i pytanie co rozumiesz jako junior? Mogę podpowiedzieć na podstawie swoich doświadczeń (ale nie w q) w zależności jak to interpetujesz - czy jako junior swiezak mający chęci ale brak wiedzy czy jako junior jako konsultant zadaniowy nazywany juniorem aby mu więcej nie zapłacić:)