Wpis z mikrobloga

Dzisiaj był u mnie taki wariat, co mówił abym zdemontował anteny, gdyż mózg wypalają i on już czuje 'negatywną energię' XD


Do tego twierdzi że w mieście przy centrum pod stacją bazową jest budynek którego cena spadła o 75%, bo nikt nie chce go kupić i że był tam gościu z miernikiem, który aż piszczał, bo sąsiedzi alarmowali że nie potrafią spać po nocach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#siecikomputerowe #humorinformatykow #lte #rakcontent #psychiatria #schizofrenia #niewiemjaktootagowac
majsterV2 - Dzisiaj był u mnie taki wariat, co mówił abym zdemontował anteny, gdyż mó...

źródło: comment_v7ySN3jsztu5kURypkvejLqqHhcxcWMk.jpg

Pobierz
  • 30
@majsterV2:
@M4rcin: moc mocą, jednak gwałtowne przerwane badania na temat szkodliwości tych stacji np we Francji bez podania wyników są niepokojące, tak samo jak zmozone przypadki raka w budynkach gdzie zamontowane są one. Do tego przekroczenia mocy i redukcja tylko do pomiarów. Nie jestem zwolennikiem żółtych napisów w filmach, ale sam bym takiego mieszkania nie kupił dla świętego spokoju.
@bolinoga: nie chce mi się teraz szukać. Właśnie naukowego nie ma bo przerwano badanie. Ja nie mówię, że jest szkodliwe, ale conajmniej dziwi fakt, że nikt nie potwierdził naukowo bezpieczeństwa tych urządzeń.
@BajerOp: Chodzi mi o źródło informacji o rzekomym przerwaniu badań. Wątpię, żeby ktokolwiek przerywał badania odnośnie szkodliwości stacji bazowych w bliskim otoczeniu zabudowań. Chyba że poprzednie nic nie wykazały, a nikomu nie chciało się ich ciągnąć kolejne X-dziesiąt lat w nadziei na znalezienie znikomego wpływu po tylu latach -- prędzej zabije człowieka co innego niż akurat to.
@BajerOp: Faktem jest to, że nie wiesz nic o aktualnych badaniach na temat szkodliwości i powielasz to co gdzieś zasłyszałeś. Powtarzasz urban legend -- może i nieumyślnie, ale tak jest. Ja nie wiem jakie badania są realizowane w świecie nauki, ale jak ktoś poddaje w wątpliwość brak wpływu na zdrowie ludzkie, to wolałbym zobaczyć ich wyniki zanim pójdę dalej rozsiewać zasłyszane plotki.

Nic do Ciebie nie mam. Jeśli coś jest wszędzie