Wpis z mikrobloga

Chcecie trochę logiki różowych pasków? Chyba się zakochałam, w każdym razie z całą pewnością zauroczyłam. W końcu w kimś, z kim coś mogłoby z tego wyjść. No i on do mnie pisze, że przeprasza że się nie odzywał, ale był za granicą a nie ma mojego numeru. Ja się stroję jak szczur na otwarcie kanału bo liczę, że wpadnie - jak nie do mnie to do mojego współlokatora, ale żeby mu podać ten numer albo coś zaproponować to nie. No i przesiedziałam ostatnie wolne popołudnie w domu czekając aż on się domyśli, że miał przyjechać. No, albo aż wejdzie na facebooka. Oczywiście to jego wina, bo gdzie on się włóczy zamiast ze mną pisać?! XD #logikarozowychpaskow
  • 31
@niedlapsa no dobrze specjalnie dla Ciebie:

Chcecie poznać przykład typowej "logiki różowych pasków"?
Chyba się zakochałam w przyjacielu mojego współlokatora. Po raz pierwszy od dawna czuję, że ta relacja mogłaby się przerodzić w coś poważniejszego. Przez kilka dni nie mieliśmy ze sobą kontaktu, dzisiaj on się do mnie odezwał i przeprosił za tę ciszę, tłumacząc ją pobytem za granicą, oraz tym, że wciąż nie ma mojego numeru telefonu. Zamiast zasygnalizować mu chęć
@aaa_daa:
Lol, od czego jest współlokator? Jak nie jest gamoniem to pomoże ci w delikatnym zasugerowaniu temu koledze żeby się odezwał/poda twój numer. Tylko mu powiedz żeby ci pomógł, a nie licz na to że i on się domyśli.