Wpis z mikrobloga

Odpowiedz partii razem na moje pytanie:
( Pytanie w kontekście ich progów podatkowych i tego ile chcą zabrać )
To dlaczego mam finansować kogoś kto nie ma pomyslu na siebie albo wiedzy umiejętności itd.? Ja biorę kredyt, mam pomysł na biznes, rozwijam go, nie śpię po nocach, żyje w stresie, ryzykuje swoim majatkiem itd

Odpowiedz:
To może warto trochę mniej ryzykować, mniej zarabiać i więcej spać? To na pewno zdrowsze i dla jednostki, i dla społeczeństwa, które im zdrowsze, tym lepiej.
Acz oczywiście to kwestia indywidualnych wyborów.

#bekazlewactwa #razem #lewica #bekazlewactwa

Geniusze biznesu i rozwoju xD trzeba być idiotą żeby na nich głosować
  • 17
Ja biorę kredyt, mam pomysł na biznes, rozwijam go, nie śpię po nocach, żyje w stresie, ryzykuje swoim majatkiem itd


@Grabiszon: Ziew, klasyczny argument. Bogaci są ci, którzy ciężko pracują a jak ktoś się nie stara to jest biedny. Chyba się nie doczekam śmierci naturalnej tej teorii, a najbardziej ironiczne jest to, że z pięciu plusów pod twoim wpisem, trzy pochodzą od bananów, którzy odziedziczyli biznesik po tacie ;)
Dziedziczenie to nie kradzież.


@tyrald: to temu wyżej napisz. Albo innym razemkom.

Ale na pewno nie jest to bycie self-made manem.


@tyrald: a co to ma za znaczenie? Zandberg będzie decydował kto jest bardziej self-made manem a kto mniej i na tej zasadzie opodatkowywał?
to temu wyżej napisz. Albo innym razemkom.


@svr_: ale vonstirlitz nic nie pisał o kradzieży. ¯\(ツ)_/¯

a co to ma za znaczenie?


Dosłownie jest to argument OPa zawarty w jego pytaniu:

To dlaczego mam finansować kogoś kto nie ma pomyslu na siebie albo wiedzy umiejętności itd.? Ja biorę kredyt, mam pomysł na biznes, rozwijam go, nie śpię po nocach, żyje w stresie, ryzykuje swoim majatkiem itd
jego #!$%@? insynuacje są bez znaczenie( ͡° ͜ʖ ͡°)


@svr_: sam się wyrwałeś, by prostować jego nibyinsynuacje na swój temat, mimo tego, że plusowali też inni. ()

oczywiście, że nie napisał( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ale wiesz, co chciał napisać, bo posiadasz skaner konektomu działający po TCP/IP oraz klaster obliczeniowy do symulacji cudzej świadomości. ( ͡º
@tyrald: Czy razem sponsoruje wam kursy ze zgrywania kretynów? Przecież widzisz, że zacząłem je prostować dopiero gdy zarzucił mi je bezpośrednio

Uderz w stół, a nożyce się odezwą ;)


Może wróćmy do sedna.

To dlaczego mam finansować kogoś kto nie ma pomyslu na siebie albo wiedzy umiejętności

bez znaczenia czy OP to odziedziczył czy nabrał kredytów i jest tym twoim self made manem bardziej lub mniej.
@von_stirlitz: Jak ktoś nie ma pomysłu, umiejętności, woli ciężkiej pracy to co sobą reprezentuje i co robi aby zmienić swoją sytuację? U nas jest dziwna mentalność : ojciec dał źleeee!
No ba źle że rodzice tyrali, często odmawiali sobie przyjemności aby wykształcić dzieci i dać im dobry start i pomóc w starcie biznesu. Źli ludzie banany najgorsze! Przecież powinni dać te pieniądze na biedne lewackie szumowiny - czytaj nierobów