Wpis z mikrobloga

@meciasek: Nie polecam. Zarówno D1 jak i D2 są bardzo powtarzalnymi grami w co opie (wspólne wykonywanie tych samych zadań) i raczej nieskomplikowanymi grami w deathmachu. Posłuchaj @duskhorizon i weź Warframe, a od siebie polecam Titanfall 2 i Battlefield 1. W obie gra się lepiej online nawet z przypadkowymi ludźmi.
@duskhorizon: @samuraj24: widocznie mieliście zbyt wysokie oczekiwania, fajnie się grało w jedynkę, dwójka też dostarczy dużo radości, zwłaszcza jak ktoś nie grał w jedynkę i dla niego będzie to świeże, ot inna opinia po prostu. @meciasek: co do znajomych to w tej grze spokojnie można znaleźć ludzi do pogrania, więc tym się nei przejmuj
@samuraj24: już po 120 zł używki destiny latają, w grudniu wychodzi dodatek, w marcu pewnie wyjdzie drugi. Ja w jedynce z samą podstawką jeszcze 2 miesiace temu grałem na multi z ludźmi, więc destiny na bank nie zginie śmiercią naturalną po paru miechach.
@duskhorizon luzik, widocznie inne spojrzenie mamy na kwestię czas/cena, to już nie te czasy, kiedy łupało się w gry dzień i noc :(
Chociaż w pierwszą destiny przegrałem spokojnie ponad 100h