Wpis z mikrobloga

Mirki, właśnie jestem w trakcie przechodzenia Tomb Raider Definitive Edition i jestem w szoku, że tak długo się zabierałem za tę produkcję (ʘʘ) może przez dość nudny początek. Te wybuchy, liniowość mapy oraz widowiskowe strzelaniny jak i również quick time eventy strasznie mi podpasowały i tu teraz rozpoczynam swoje pytanie. Czy seria Uncharted to jest taki mix Tomb Raider/Indiana Jonesa/ Jamesa Bonda ? ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie grałem w żadną z tych (5?) części i zastanawiam się czy to dla mnie. Wcześniej chciałem kupić trylogię ale bez mocnego przekonania ale to Tomb Raider strasznie mi podeszło więc szukam czegoś podobnego albo nawet lepszego. Nie oglądałem jakoś specjalnie recenzji żadnej z części ponieważ wolę unikać spoilerów a byłem posiadaczem x360 a nie ps3 więc warto teraz wziąć w ciemno i nadrabiać całą serię ?
#ps4 #uncharted #tombraider
  • 4
@kawaczekoladowa: Gdy dziewięć lat temu odpalałem pierwsze Uncharted zupełnie nie wiedziałem co to za gra - ot była w zestawie z konsolą. Pierwsza myśl - o to chyba taki Tomb Raider bez cycków. Jakże się myliłem - gra wciągnęła mnie bardziej niż wszystkie przygody Lary. Potem IMO najlepsza część czyli 2 a następnie 3. Z kolei włączając reboot Tomb Raidera pomyślałem - ale zrzyna z Uncharted. Tylko gorzej zrobiona. I bez
Z kolei włączając reboot Tomb Raidera pomyślałem - ale zrzyna z Uncharted.


@Zelazko_MPM: twórcy sami mówili że się wzorowali na Drejku ( ͡ ͜ʖ ͡) i wyszło im to dobrze bo pierwszy tr bardzo mi się podobał. w rise jeszcze nie grałem.