Gorące dyskusje ostatnie 12h

Chciałbym z wami zagrać w #graotron #got

1. Joffrey Baratheon - otruto cię, usuwasz konto
    2. Jon Snow / Aegon Targaryen - musisz zmartwychwstać, wrzucasz pastę o serwerowni
    3. Jaimie Lannister - masz jedną rękę, dziś nie bijesz konia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
    5. Ned Stark - ścięto ci głowę, usuwasz konto
    5. Podrick Payne - idziesz na roxe śpiewasz lasce dostajesz pieniądze profit ( ͡º ͜ʖ͡º)
    6. Daenerys z rodu Targaryen, Pierwsza Tego Imienia Daenerys Zrodzona w Burzy Dany Niespalona Wyzwolicielka z Okowów Matka smoków Mhysa Królowa zza morza Srebrna Królowa Smocza Królowa - jesteś #p0lka wszystko ci się należy, idziesz do biedronki kupujesz kilogram cebuli negocjujesz cenę
    7. Tyrion Lannister - upijasz się tanim winem
    8. Aria Stark - i tak jesteś nikim
    9. Ciepła bułka - jesz dziś pączka
    0. Nocny Król - Aby się przemienić musisz nadziać się na black dragon dildo (。◕‿‿◕。)
    pokaż całość

odpowiedzi (36)

#nba

Dame coś ty odjebal!!!!! Chyba najfajniejszy mecz jaki kiedykolwiek oglądałem

odpowiedzi (26)

Co mój pies odjaniepawlił dzisiaj xD. Moja różowa wzieła go na spacer na polanę obok miejscowego amfiteatru, tak by mógł sobie pobiegać swobodnie nocą gdy nie ma ludzi (wiecie smycz, kaganiec, mandat - te sprawy). Nagle zobaczyła jak będąc od niej w sporej odległości coś zaczyna obwąchiwać i trąca łapą z charakterystycznym zaaferowanym szczekiem. Od razu zorientowała się, że znalazł jeża (ostatnio jest ich masa w okolicy naszego domu), więc pospieszyła by go odciągnąć od przestraszonego zwierzaka. Zanim podeszła do naszego psiaka zdążył się wypiąć i postawić na biednym jeżyku klocka xD. Co ten pies to ja nie wiem xDDD.
    #heheszki #smiesznypiesek
    pokaż całość

odpowiedzi (61)