Wpis z mikrobloga

@grucki: czy ja wiem... klasyczny płaszcz dwurzędowy, tylko futro jest nieco ekstrawaganckie, ale takie płaszcze noszono zarówno 100 jak i 50 lat temu. Trzeba mieć charyzmę i jaja żeby coś takiego ubrać ( ͡° ͜ʖ ͡°) może w Warszawce na Pradze to jest kicz, ale Krychowiak to światowy człowiek jak większość znanych.
@grucki: no tak ale różnica jest taka, że Krychowiak ubiera się elegancko i potrafi to robić, do tego wprowadza nutę ekstrawagancji i to w zasadzie nie zawsze. Ten pan na zdjęciu wygląda natomiast jakby ubrał się w korę brzozową ( ͡° ͜ʖ ͡°) ani to eleganckie ani ładne. To są po prostu dizajnerskie ciuchy które przemijają
@grucki: Wydaje mi się, że Krychowiakowi jednak bliżej do klasycznej elegancji. Tego lisa faktycznie mógłby wywalić, ale poza tym ma na sobie płaszcz i klasyczne spodnie. To nie jest kurtka wyglądająca jakby ją zedrzeć z krowy. A już na pewno nie jakaś techno-grzywka z dżinsami. Ekstrawagancja rzadko się dobrze starzeje.
I nawet mimo, że garnitury i płaszcze też się zmieniały, to z mody nigdy nie wyszły, w przeciwieństwie do stylówy na
thislookslikeheresy - @grucki: Wydaje mi się, że Krychowiakowi jednak bliżej do klasy...

źródło: comment_m87N4fpEkunCIfIBYgNnEQeQ4T0g03Gm.jpg

Pobierz
O Jacku Bąku też mówili kilka lat temu że fajnie, ekstrawagancko a dziś wszyscy mają beke


@grucki: generalnie to wszyscy już o tym zapomnieli i zrzucili "winę" na "takie czasy" a nie samego Bąka. Koniec końców piłkarza będzie się oceniało po tym jak grał w piłkę. Ocena ubioru i dywagacje na ten temat dłużej niż 5 min są dla bab.