•  

  Tutaj zgłaszamy incydenty z drugiego wyścigu sezonu WEK @ SPA

  Format:
  PRO/SEMI/AM - Kto? - Co? - Kiedy/gdzie? - obowiązkowo podajemy czas zdarzenia z replaya wzorcowego.

  Wzorcowe Replaye - TUTAJ

  Na zgłoszenie incydentów macie czas do poniedziałku do godziny 23:59

  #acleague

  źródło: wykop.pl

  •  

   @ACLeague:
   SEMI
   smakowy
   11:37 - wbitka po wewnętrznej, w wyniku popsute aero oraz lekko zawiecha

  •  

   @ACLeague:
   AM
   6:30 Prorok1394 kończy moje ściganie, gwałtowne wjechanie w mój tor jazdy (zjechałem maksymalnie do prawej widząc, że mnie wyprzedza). Ja kończę na bandach, rozwalone zawieszenie, musiałem zjechać na naprawę.
   6:50 Milwaukee dobija mnie po strzale Proroka, chciałem zjechać do boksu, ale wjechał mi w tył po czym mnie obróciło.
   1:00.30 Dubluję r3pr3z3nt mając lepsze tempo, ale on niestety ładuje się na trawę i po chwili we mnie, co odebrało mi z kolei szansę na wyższe miejsce, bo w momencie wypadku dojeżdżałem do czołówki.

  •  

   @ACLeague:
   PRO
   1:02:10 @snsv Na początku strzał w tyłek, musiałem wyhamować przed koobolem bo nie dałbymrady wyprzedzić go przed zakrętem, uderzenie we mnie spowodowało że wypchnąłem koobola i miał chyba przez to jakieś większe uszkodzenia w wyścigu, zaraz po tym kontynuowałem jazdę i nie spodziewałem się, że po strzale w dupe snsv zaraz będzie chciał mnie wyprzedzić, biorąc pod uwagę, że jechałem swoją linią, a od wewnętrznej ciężko byłoby w tym zakręcie wejść na pełnym gazie 2wide. Konsekwencje? Spierdolony wyścig, rozjebane auto i opony do kosza.

   +: s..v
  •  

   @ACLeague:
   PRO
   1:19:00 Rad dublując Exeliuma na ostatnim okrążeniu wbija się na zewnętrzną po wyjściu z Eau Rouge powodując kolizję, która następnie wyeliminowała mnie i Lucjana z wyścigu, a Exelium wylądował na bandzie. Rad w tamtym momencie był okrążenie w plecy i nie walczył tak naprawdę o nic, mimo to zamiast nie przeszkadzać innym, wykonuje manewr, który musiał się tak skończyć i w ten sposób eliminuje 2 osoby z wyścigu i jedna traci wiele pozycji.

   35:25 Rustys666 niebezpiecznie wraca na tor powodując kolizję ze mną w wyniku, której byłem zmuszony zjechać do boksu.

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

   +: Ja_sny
  •  

   @ACLeague:
   AM
   1) 3:07 - "rentonB" wraca na tor prosto pod moje koła, tracę nieco czasu na ponowną gonitwe reszty.
   https://gfycat.com/gifs/detail/ScaredAntiqueLark

   2) 3:14 - "ziomalnb" wraca na tor ładując się przede mnie. Uszkodzony przednie aero, przez reszte stintu muszę odpuszczać na szybkich łukach. Tracę 5 pozycji.
   https://gfycat.com/gifs/detail/BelovedCostlyCats

   3) 3:38 - "costelo" wpada na "IDKrzych" który w rezultacie wpada w moje auto i zmusza do wyjazdu poza tor.
   https://gfycat.com/gifs/detail/FineSafeBird

   4) 4:05 - "Greniu" wraca na tor przed moje auto, William_Lawson udeza w Greniu i wypychaja mnie z toru. Trace 5 pozycji.
   https://gfycat.com/gifs/detail/DimDisloyalIndianskimmer

   5) 7:24 - "Kurtz" niebezpieczny powrót na tor.
   https://gfycat.com/gifs/detail/OnlyDisloyalChevrotain

   +: s..v
  •  
   s..v via Android

   0

   @michu_99 nie napisałeś ktory serwer

  •  

   @snsv: faktycznie, dzięki

   +: s..v
  •  

   @ACLeague
   AM
   37:30 Simcoe mnie wyprzedza i jedziemy równolegle do siebie. Jadę swoją linią po zewnętrznej części toru udostępniając rywalowi miejsce. Niestety Simcoe wykonuje celowy, niczym nieuwarunkowany ruch w kierunku mojego Porsche, po czym kończę na bandach z uszkodzeniami.

   +: Ja_sny
  •  

   6:50 Milwaukee dobija mnie po strzale Proroka, chciałem zjechać do boksu, ale wjechał mi w tył po czym mnie obróciło.

   @Johny3: Przepraszam za ten kontakt, ale strasznie mnie zdziwiła twoja linia jazdy i sam fakt, że zmierzasz do boksów. Przed wjazdem w szykanę trzymałeś się bardzo mocno wewnętrznej strony, w zakręt wjechałeś dość wolno i przed kolejnym znalazłeś się na środku toru. W twoim pojeździe nie zapaliły się światła stopu, więc uznałem że taką obrałeś linię i zamykasz mi wewnętrzną stronę przed kolejnym zakrętem, aby korzystnie (z gazem w podłodze) wjechać na prostą startową. Nagle odbiłeś w prawo, aby zjechać do pitu. Doznałem szoku i nie zdążyłem zahamować :(

  •  

   @not_so_fast
   Cóż, może być, byłem tak rozwalony, że sam nie ogarniałem jazdy, starałem się tylko zjechać.

  •  

   @ACLeague:
   SEMI
   33:32 - Valencianista tańczy przede mną po całym torze na spadaniu do ąłruż, kilka razy zmienia tor jazdy
   33:52 - powtórka tego co wyżej + zepchnięcie na dohamowaniu na końcu prostej co powoduje zderzenie
   1h07:34 - Valencianista tańczy mi przed maską, zajeżdża drogę, kilka razy zmienia tor jazdy, odpuszczam żeby nie spowodować kontaktu

  •  

   @sz__po: Lol. 5) kurtz - przecież on się wkleił idealnie, nikt nie musiał zwalniać. Profi rozegrane. Gdzie Ty tam widzisz coś niebezpiecznego? Miał poczekać aż przejedzie cała stawka? Xd

  •  

   Sewer PRO
   2:28 - incydent z udziałem aut o nr 713 i 666
   6:55 - incydent z udziałem aut o nr 14 i 666

  •  

   @ACLeague:

   SemiPRO

   26:21, 26:24 - Yelen / DrFugazi
   Przy niefortunnym powrocie na tor Yelenia obraca, zahacza mój tył powodując obrót, po czym próbując ratować sytuację wali jeszcze raz we mnie na wstecznym. Strata kilku pozycji i uszkodzenia mechaniczne.
   https://youtu.be/1lthh_HUPwc

   26:46 - Dryndol / Worms94pl
   LMP próbuje sie wcisnąć miedzy bande a GTE, uderza w bok powodując trzy obroty i uszkodzenia mechaniczne.
   https://youtu.be/yAEaPUEtyxY

  •  

   @sz__po: Myslalem ze juz nikogo nie bylo, mea culpa!

   Kolega @b3liaR ma problem ze sprawdzaniem swojego pingu, zwracalem mu uwage z 5x, oczywiscie skonczylo sie na dzwonie.

  •  

   @czaksniff: Dokładnie tak. Ja miałem już gaz w podłodze i musiałem odpuścić bo kurtz wjechał. W regulaminie jest jasno napisane że jeśli ma wymusić na kimś to ma zaczekać chociażby oznaczało wpuszczenie całej stawki.

  •  

   @sz__po: jaki gaz w podłodze jak Ty tam hamujesz do nawrotu? Chciałeś atakować te bandy na przeciwko? x) miał miejsce to wjechał. Nic na tym nie straciłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) po prostu mega śmieszy mnie zgłaszanie czegoś takiego ale niech będzie. Twoje prawo :)

  •  

   @czaksniff: Może chujowo jeżdżę ale na replayach każdy tam wciska gaz aby przyspieszyć. Jak dla mnie reg jest jasny, pozycje pedała tez widać na replayu.

  •  

   @ACLeague:
   semi 2:10 Mateush92
   powoduje karambol na t1 co całkowicie rujnuje mi perfekcyjny start
   https://youtu.be/9tRY0RFUts8

  •  

   1:19:00 Rad dublując Exeliuma na ostatnim okrążeniu wbija się na zewnętrzną po wyjściu z Eau Rouge powodując kolizję, która następnie wyeliminowała mnie i Lucjana z wyścigu, a Exelium wylądował na bandzie. Rad w tamtym momencie był okrążenie w plecy i nie walczył tak naprawdę o nic, mimo to zamiast nie przeszkadzać innym, wykonuje manewr, który musiał się tak skończyć i w ten sposób eliminuje 2 osoby z wyścigu i jedna traci wiele pozycji.

   @lotnik190: Szczerze mówiąc nie jestem przekonany o swojej winie w tej sytuacji. Manwer być może był nieco zbyt ryzykowny, ale zostawiłem maksymalnie dużo miejsca dla Exeliuma - za to on pojechał tak jakby mnie tam nie było.

   Jeśli zaś chodzi o dalszą część, czyli wpadnięcie Lucjana w Ciebie, to już jest tylko wasza wina - Ty stoczyłeś się nagle na środek toru, a Lucjan pomimo żółtej flagi i widocznych kłębów dymu nie odpuścił nawet gazu

   źródło: youtube.com

  •  

   @FrugoTabalugo:

   powoduje karambol na t1 co całkowicie rujnuje mi perfekcyjny start

   Chyba perfekcyjny falstart ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

   Już przepraszałem po wyścigu na discordzie - przed startem wyskoczyłem do toalety i po powrocie w pośpiechu musiałem źle usiąść, bo na dohamowaniu ześlizgnęła mi się stopa z pedału hamulca (╯︵╰,)

  •  

   @rentonB: już przepraszałem za to na głosowym i na discordzie po wyścigu. Na swoje wytłumaczenie powiem, że nigdy nie miałem problemów z pingiem a ten nie był wysoki przez cały czas, tylko skakał i jak każdy chciałem dojechać chociaż do końca, licząc że nietypowa sytuacja wróci do normy. No i niestety nie słyszałem wcześniej zwrócenia uwagi, pewnie przez lagi. Jak tylko usłyszałem że przeszkadzam to się ewakuowałem z serwera. Na pewno następnym razem nie będę kontynuował jazdy z takim pingiem. Jeszcze raz przepraszam wszystkich poszkodowanych.

  •  

   @radd00: Trochę mnie tam wyniosło, wcześniej widać, że dość płytko wszedłem w eau rouge (jakbym wcześniej ci zostawiał miejsce) i miejsca zabrakło na wyjściu. W sumie to z wami w LMP nie wiadomo czego się spodziewać niektórzy zwalniają a niektórzy się przeciskają :(

  •  

   @koolexe: Nie pamiętam teraz dokładnie, ale chyba właśnie tak zrozumiałem to twoje przesunięcie się na lewo i zacząłem wyprzedzać. To było w zasadzie jedyne dublowanie GTE w tym wyścigu gdzie nie pojechałem przesadnie ostrożnie no i pech chciał, że tak się skończyło.

  •  

   SemiPro
   Mateush92 Car#36 / Time 2:13-2:15 T1/L1 Taran z tyłu obracając mnie o 180stopni i ląduję na samym końcu stawki
   Heblo Car#7 / Time 32:11-32:19 T10 Puknięcie w tył strata świeżo wywalczonej pozycji

  •  

   @ACLeague: zgłaszam incydent, wszystko widać na tym shocie ;)

   panowie @r3pr3z3nt i kurtz troszku przesadzili....

   https://clips.twitch.tv/GlutenFreeGlutenFreeHedgehogOhMyDog

  •  

   @ACLeague zapomniałem dopisać - serwer AM, miejsce Eau Rouge, 6-7minuta

  •  

   @ACLeague:
   Serwer AM
   3:20 - r3pr3zent, chyba cały sprawca zamieszania
   38:34 - ciufa lekki strzał w dupę

  •  

   @ACLeague: SEMI PRO - 27:00 - kolega Worms94PL wlecze sie w eau rouge i nie przepuszcza w rezultacie czego uderzam go w tył i spinuje, po tym wjeżdża we mnie Spayk który nie miał szans mnie zobaczyć (dla nas obu wyścig kończy sie w tym momencie) a na dokładke zahaczył mnie Fifa2195 któremu udało sie dojechać później do pitu
   https://giant.gfycat.com/JointAltruisticGharial.webm

  •  

   @ACLeague:

   Kwalifikacje Am
   10:00 Simcoe - back to pits i dalsza jazda
   11:45 Ziomalnb - back to pits i dalsza jazda
   12:25 Ziomalnb - back to pits i dalsza jazda
   13:50 Simcoe - back to pits i dalsza jazda
   23:45 Simcoe - back to pits i dalsza jazda
   25:55 Simcoe - back to pits i dalsza jazda

   Kwalifikacje Semipro
   6:10 Dryndol - back to pits i dalsza jazda
   7:15 Dryndol - back to pits i dalsza jazda
   9:25 Dryndol - back to pits i dalsza jazda
   15:40 Giebeka - back to pits i dalsza jazda
   21:50 Giebeka - back to pits i dalsza jazda

   Kilka samochodów LMP w kwalifikacjach miało zjazdowe okrążenia dawno po minięciu 15 minut i jechało je na całej długości. W takich sytuacjach lepiej zrobić back to pits i nie irytować ani nie płoszyć GTE.

   Wyścig Am:
   11:40 Kycu - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   13:10 Quartz - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   31:40 Simcoe - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   37:50 Michu151 - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   41:30 Milwuakee - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   45:15 Michu_99 - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   59:00 Simcoe - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   1:04:05 Simcoe - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   22:26:45,692: CHAT [Elmo]: PLP: DRIVE THROUGH PENALTY FOR CUTTING|on lap 31|Elmo - brak taken penalty
   22:31:43,852: CHAT [ciufa]: PLP: DRIVE THROUGH PENALTY FOR CUTTING|on lap 33|ciufa - brak taken penalty
   22:34:06,756: CHAT [r3pr3z3nt]: PLP: DRIVE THROUGH PENALTY FOR SPEEDING|on lap 33|r3pr3z3nt - brak taken penalty

   Wyścig Semipro:
   35:45 Baster - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   38:05 Baster - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   40:30 Speedman - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   43:05 Baster - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   1:00:35 Mateush92 - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   22:31:24,912: CHAT [malik montana]: PLP: DRIVE THROUGH PENALTY FOR CUTTING|on lap 34|malik montana - brak taken penalty

   Wyścig Pro:
   6:25 CQ.Esk - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   34:30 TheSznikers - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   47:10 CQ.Esk - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   1:06:30 Manix - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   1:09:45 Drouser2K - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   1:15:10 Wuza - ignorowanie linii wyjazdu z pitów

   GFY

   źródło: gfycat.com

  •  

   @ACLeague
   AM
   Cryptone ze Spam Racing w ok 59:12. Zajechanie drogi, które doprowadziło do kolizji - nie miałem szansy zareagować. Wygląda niegroźnie, ale zderzenie z bandą rozpieprzyło mi aero na czerwono, przez co zaczęło mi uciekać po kilka sekund na okrążeniu.

   GFY

   źródło: giant.gfycat.com

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @Plupi: Chciał bym zgłosić odwołanie \do incydentu "40:30 Speedman - ignorowanie linii wyjazdu z pitów" na załączonym gifie jasno widać, że nie zignorowałem linii wyjazdu z pit stopu. Zbyt nadmierna prędkość na chłodnych oponach spowodowała lekki najazd lewej osi na linii wyznaczającą wyjazd z pit stopu, ale w żaden celowy sposób nie została ona przekroczona przez mój pojazd. Załączam gifa jako potwierdzenie. PS. Sorry za te usunięte wiadomości, ogarniam jak dodawać odpowiednio gify :D

   +: Tarec
  •  

   @ACLeague Wiem, że to tylko zgłoszenie, ale błagam szanujmy się, gdzie tu jest "ignorowanie" linii ...

  •  

   @SPEEDMAN: dodawanie gifów nie ma najmniejszego sensu, to strata czasu - od weryfikacji są powtórki. Z innej kamery może to wyglądać zupełnie inaczej, a takie graniczne przypadki też trzeba jakoś ogarnąć. Oczywiście będzie zweryfikowane.

  •  

   @Tarec: Zwyczajne bronienie pozycji. W dodatku jakbym zrobił to nagle agresywnie ok rozumiem, ale jak widać na gifie zrobiłem to stopniowo. Anyway na szykanie byłoby znacznie gorzej znając życie skończyłby się na tym nasz wyścig.

  •  

   @Johny3: Przepraszam johny to nie było specjalnie, z tego co pamietam to był jeszcze jeden czynnik który się na to złożył. Tak czy siak, mogę tylko przeprosić Ciebie

Gorące dyskusje ostatnie 12h