•  

Tutaj zgłaszamy incydenty z drugiego wyścigu sezonu WEK @ SPA

Format:
    PRO/SEMI/AM - Kto? - Co? - Kiedy/gdzie? - obowiązkowo podajemy czas zdarzenia z replaya wzorcowego.

Wzorcowe Replaye - TUTAJ

Na zgłoszenie incydentów macie czas do poniedziałku do godziny 23:59

#acleague

źródło: wykop.pl

•  

@ACLeague:
      SEMI
      smakowy
      11:37 - wbitka po wewnętrznej, w wyniku popsute aero oraz lekko zawiecha

•  

@ACLeague:
      AM
      6:30 Prorok1394 kończy moje ściganie, gwałtowne wjechanie w mój tor jazdy (zjechałem maksymalnie do prawej widząc, że mnie wyprzedza). Ja kończę na bandach, rozwalone zawieszenie, musiałem zjechać na naprawę.
      6:50 Milwaukee dobija mnie po strzale Proroka, chciałem zjechać do boksu, ale wjechał mi w tył po czym mnie obróciło.
      1:00.30 Dubluję r3pr3z3nt mając lepsze tempo, ale on niestety ładuje się na trawę i po chwili we mnie, co odebrało mi z kolei szansę na wyższe miejsce, bo w momencie wypadku dojeżdżałem do czołówki.

•  

@ACLeague:
      PRO
      1:02:10 @snsv Na początku strzał w tyłek, musiałem wyhamować przed koobolem bo nie dałbymrady wyprzedzić go przed zakrętem, uderzenie we mnie spowodowało że wypchnąłem koobola i miał chyba przez to jakieś większe uszkodzenia w wyścigu, zaraz po tym kontynuowałem jazdę i nie spodziewałem się, że po strzale w dupe snsv zaraz będzie chciał mnie wyprzedzić, biorąc pod uwagę, że jechałem swoją linią, a od wewnętrznej ciężko byłoby w tym zakręcie wejść na pełnym gazie 2wide. Konsekwencje? Spierdolony wyścig, rozjebane auto i opony do kosza.

+: snsv
    •  

@ACLeague:
      PRO
      1:19:00 Rad dublując Exeliuma na ostatnim okrążeniu wbija się na zewnętrzną po wyjściu z Eau Rouge powodując kolizję, która następnie wyeliminowała mnie i Lucjana z wyścigu, a Exelium wylądował na bandzie. Rad w tamtym momencie był okrążenie w plecy i nie walczył tak naprawdę o nic, mimo to zamiast nie przeszkadzać innym, wykonuje manewr, który musiał się tak skończyć i w ten sposób eliminuje 2 osoby z wyścigu i jedna traci wiele pozycji.

35:25 Rustys666 niebezpiecznie wraca na tor powodując kolizję ze mną w wyniku, której byłem zmuszony zjechać do boksu.

•  

Komentarz usunięty przez autora

+: Ja_sny
    •  

@ACLeague:
      AM
      1) 3:07 - "rentonB" wraca na tor prosto pod moje koła, tracę nieco czasu na ponowną gonitwe reszty.
      https://gfycat.com/gifs/detail/ScaredAntiqueLark

2) 3:14 - "ziomalnb" wraca na tor ładując się przede mnie. Uszkodzony przednie aero, przez reszte stintu muszę odpuszczać na szybkich łukach. Tracę 5 pozycji.
      https://gfycat.com/gifs/detail/BelovedCostlyCats

3) 3:38 - "costelo" wpada na "IDKrzych" który w rezultacie wpada w moje auto i zmusza do wyjazdu poza tor.
      https://gfycat.com/gifs/detail/FineSafeBird

4) 4:05 - "Greniu" wraca na tor przed moje auto, William_Lawson udeza w Greniu i wypychaja mnie z toru. Trace 5 pozycji.
      https://gfycat.com/gifs/detail/DimDisloyalIndianskimmer

5) 7:24 - "Kurtz" niebezpieczny powrót na tor.
      https://gfycat.com/gifs/detail/OnlyDisloyalChevrotain

•  

@michu_99 nie napisałeś ktory serwer

•  

@snsv: faktycznie, dzięki

•  

@ACLeague
      AM
      37:30 Simcoe mnie wyprzedza i jedziemy równolegle do siebie. Jadę swoją linią po zewnętrznej części toru udostępniając rywalowi miejsce. Niestety Simcoe wykonuje celowy, niczym nieuwarunkowany ruch w kierunku mojego Porsche, po czym kończę na bandach z uszkodzeniami.

+: Ja_sny
    •  

6:50 Milwaukee dobija mnie po strzale Proroka, chciałem zjechać do boksu, ale wjechał mi w tył po czym mnie obróciło.

@Johny3: Przepraszam za ten kontakt, ale strasznie mnie zdziwiła twoja linia jazdy i sam fakt, że zmierzasz do boksów. Przed wjazdem w szykanę trzymałeś się bardzo mocno wewnętrznej strony, w zakręt wjechałeś dość wolno i przed kolejnym znalazłeś się na środku toru. W twoim pojeździe nie zapaliły się światła stopu, więc uznałem że taką obrałeś linię i zamykasz mi wewnętrzną stronę przed kolejnym zakrętem, aby korzystnie (z gazem w podłodze) wjechać na prostą startową. Nagle odbiłeś w prawo, aby zjechać do pitu. Doznałem szoku i nie zdążyłem zahamować :(

•  

@not_so_fast
      Cóż, może być, byłem tak rozwalony, że sam nie ogarniałem jazdy, starałem się tylko zjechać.

•  

@ACLeague:
      SEMI
      33:32 - Valencianista tańczy przede mną po całym torze na spadaniu do ąłruż, kilka razy zmienia tor jazdy
      33:52 - powtórka tego co wyżej + zepchnięcie na dohamowaniu na końcu prostej co powoduje zderzenie
      1h07:34 - Valencianista tańczy mi przed maską, zajeżdża drogę, kilka razy zmienia tor jazdy, odpuszczam żeby nie spowodować kontaktu

•  

@sz__po: Lol. 5) kurtz - przecież on się wkleił idealnie, nikt nie musiał zwalniać. Profi rozegrane. Gdzie Ty tam widzisz coś niebezpiecznego? Miał poczekać aż przejedzie cała stawka? Xd

•  

Sewer PRO
      2:28 - incydent z udziałem aut o nr 713 i 666
      6:55 - incydent z udziałem aut o nr 14 i 666

•  

@ACLeague:

SemiPRO

26:21, 26:24 - Yelen / DrFugazi
      Przy niefortunnym powrocie na tor Yelenia obraca, zahacza mój tył powodując obrót, po czym próbując ratować sytuację wali jeszcze raz we mnie na wstecznym. Strata kilku pozycji i uszkodzenia mechaniczne.
      https://youtu.be/1lthh_HUPwc

26:46 - Dryndol / Worms94pl
      LMP próbuje sie wcisnąć miedzy bande a GTE, uderza w bok powodując trzy obroty i uszkodzenia mechaniczne.
      https://youtu.be/yAEaPUEtyxY

•  

@sz__po: Myslalem ze juz nikogo nie bylo, mea culpa!

Kolega @b3liaR ma problem ze sprawdzaniem swojego pingu, zwracalem mu uwage z 5x, oczywiscie skonczylo sie na dzwonie.

•  

@czaksniff: Dokładnie tak. Ja miałem już gaz w podłodze i musiałem odpuścić bo kurtz wjechał. W regulaminie jest jasno napisane że jeśli ma wymusić na kimś to ma zaczekać chociażby oznaczało wpuszczenie całej stawki.

•  

@sz__po: jaki gaz w podłodze jak Ty tam hamujesz do nawrotu? Chciałeś atakować te bandy na przeciwko? x) miał miejsce to wjechał. Nic na tym nie straciłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) po prostu mega śmieszy mnie zgłaszanie czegoś takiego ale niech będzie. Twoje prawo :)

•  

@czaksniff: Może chujowo jeżdżę ale na replayach każdy tam wciska gaz aby przyspieszyć. Jak dla mnie reg jest jasny, pozycje pedała tez widać na replayu.

•  

@ACLeague:
      semi 2:10 Mateush92
      powoduje karambol na t1 co całkowicie rujnuje mi perfekcyjny start
      https://youtu.be/9tRY0RFUts8

•  

1:19:00 Rad dublując Exeliuma na ostatnim okrążeniu wbija się na zewnętrzną po wyjściu z Eau Rouge powodując kolizję, która następnie wyeliminowała mnie i Lucjana z wyścigu, a Exelium wylądował na bandzie. Rad w tamtym momencie był okrążenie w plecy i nie walczył tak naprawdę o nic, mimo to zamiast nie przeszkadzać innym, wykonuje manewr, który musiał się tak skończyć i w ten sposób eliminuje 2 osoby z wyścigu i jedna traci wiele pozycji.

@lotnik190: Szczerze mówiąc nie jestem przekonany o swojej winie w tej sytuacji. Manwer być może był nieco zbyt ryzykowny, ale zostawiłem maksymalnie dużo miejsca dla Exeliuma - za to on pojechał tak jakby mnie tam nie było.

Jeśli zaś chodzi o dalszą część, czyli wpadnięcie Lucjana w Ciebie, to już jest tylko wasza wina - Ty stoczyłeś się nagle na środek toru, a Lucjan pomimo żółtej flagi i widocznych kłębów dymu nie odpuścił nawet gazu

źródło: youtube.com

•  

@FrugoTabalugo:

powoduje karambol na t1 co całkowicie rujnuje mi perfekcyjny start

Chyba perfekcyjny falstart ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

Już przepraszałem po wyścigu na discordzie - przed startem wyskoczyłem do toalety i po powrocie w pośpiechu musiałem źle usiąść, bo na dohamowaniu ześlizgnęła mi się stopa z pedału hamulca (╯︵╰,)

•  

@rentonB: już przepraszałem za to na głosowym i na discordzie po wyścigu. Na swoje wytłumaczenie powiem, że nigdy nie miałem problemów z pingiem a ten nie był wysoki przez cały czas, tylko skakał i jak każdy chciałem dojechać chociaż do końca, licząc że nietypowa sytuacja wróci do normy. No i niestety nie słyszałem wcześniej zwrócenia uwagi, pewnie przez lagi. Jak tylko usłyszałem że przeszkadzam to się ewakuowałem z serwera. Na pewno następnym razem nie będę kontynuował jazdy z takim pingiem. Jeszcze raz przepraszam wszystkich poszkodowanych.

•  

@radd00: Trochę mnie tam wyniosło, wcześniej widać, że dość płytko wszedłem w eau rouge (jakbym wcześniej ci zostawiał miejsce) i miejsca zabrakło na wyjściu. W sumie to z wami w LMP nie wiadomo czego się spodziewać niektórzy zwalniają a niektórzy się przeciskają :(

•  

@koolexe: Nie pamiętam teraz dokładnie, ale chyba właśnie tak zrozumiałem to twoje przesunięcie się na lewo i zacząłem wyprzedzać. To było w zasadzie jedyne dublowanie GTE w tym wyścigu gdzie nie pojechałem przesadnie ostrożnie no i pech chciał, że tak się skończyło.

•  

SemiPro
      Mateush92 Car#36 / Time 2:13-2:15 T1/L1 Taran z tyłu obracając mnie o 180stopni i ląduję na samym końcu stawki
      Heblo Car#7 / Time 32:11-32:19 T10 Puknięcie w tył strata świeżo wywalczonej pozycji

•  

@ACLeague: zgłaszam incydent, wszystko widać na tym shocie ;)

panowie @r3pr3z3nt i kurtz troszku przesadzili....

https://clips.twitch.tv/GlutenFreeGlutenFreeHedgehogOhMyDog

•  

@ACLeague zapomniałem dopisać - serwer AM, miejsce Eau Rouge, 6-7minuta

•  

@ACLeague:
      Serwer AM
      3:20 - r3pr3zent, chyba cały sprawca zamieszania
      38:34 - ciufa lekki strzał w dupę

•  

@ACLeague: SEMI PRO - 27:00 - kolega Worms94PL wlecze sie w eau rouge i nie przepuszcza w rezultacie czego uderzam go w tył i spinuje, po tym wjeżdża we mnie Spayk który nie miał szans mnie zobaczyć (dla nas obu wyścig kończy sie w tym momencie) a na dokładke zahaczył mnie Fifa2195 któremu udało sie dojechać później do pitu
      https://giant.gfycat.com/JointAltruisticGharial.webm

•  

@ACLeague:

Kwalifikacje Am
      10:00 Simcoe - back to pits i dalsza jazda
      11:45 Ziomalnb - back to pits i dalsza jazda
      12:25 Ziomalnb - back to pits i dalsza jazda
      13:50 Simcoe - back to pits i dalsza jazda
      23:45 Simcoe - back to pits i dalsza jazda
      25:55 Simcoe - back to pits i dalsza jazda

Kwalifikacje Semipro
      6:10 Dryndol - back to pits i dalsza jazda
      7:15 Dryndol - back to pits i dalsza jazda
      9:25 Dryndol - back to pits i dalsza jazda
      15:40 Giebeka - back to pits i dalsza jazda
      21:50 Giebeka - back to pits i dalsza jazda

Kilka samochodów LMP w kwalifikacjach miało zjazdowe okrążenia dawno po minięciu 15 minut i jechało je na całej długości. W takich sytuacjach lepiej zrobić back to pits i nie irytować ani nie płoszyć GTE.

Wyścig Am:
      11:40 Kycu - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
      13:10 Quartz - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
      31:40 Simcoe - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
      37:50 Michu151 - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
      41:30 Milwuakee - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
      45:15 Michu_99 - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
      59:00 Simcoe - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
      1:04:05 Simcoe - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
      22:26:45,692: CHAT [Elmo]: PLP: DRIVE THROUGH PENALTY FOR CUTTING|on lap 31|Elmo - brak taken penalty
      22:31:43,852: CHAT [ciufa]: PLP: DRIVE THROUGH PENALTY FOR CUTTING|on lap 33|ciufa - brak taken penalty
      22:34:06,756: CHAT [r3pr3z3nt]: PLP: DRIVE THROUGH PENALTY FOR SPEEDING|on lap 33|r3pr3z3nt - brak taken penalty

Wyścig Semipro:
      35:45 Baster - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
      38:05 Baster - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
      40:30 Speedman - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
      43:05 Baster - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
      1:00:35 Mateush92 - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
      22:31:24,912: CHAT [malik montana]: PLP: DRIVE THROUGH PENALTY FOR CUTTING|on lap 34|malik montana - brak taken penalty

Wyścig Pro:
      6:25 CQ.Esk - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
      34:30 TheSznikers - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
      47:10 CQ.Esk - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
      1:06:30 Manix - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
      1:09:45 Drouser2K - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
      1:15:10 Wuza - ignorowanie linii wyjazdu z pitów

GFY

źródło: gfycat.com

•  

@ACLeague
      AM
      Cryptone ze Spam Racing w ok 59:12. Zajechanie drogi, które doprowadziło do kolizji - nie miałem szansy zareagować. Wygląda niegroźnie, ale zderzenie z bandą rozpieprzyło mi aero na czerwono, przez co zaczęło mi uciekać po kilka sekund na okrążeniu.

GFY

źródło: giant.gfycat.com

•  

•  

•  

•  

@Plupi: Chciał bym zgłosić odwołanie \do incydentu "40:30 Speedman - ignorowanie linii wyjazdu z pitów" na załączonym gifie jasno widać, że nie zignorowałem linii wyjazdu z pit stopu. Zbyt nadmierna prędkość na chłodnych oponach spowodowała lekki najazd lewej osi na linii wyznaczającą wyjazd z pit stopu, ale w żaden celowy sposób nie została ona przekroczona przez mój pojazd. Załączam gifa jako potwierdzenie. PS. Sorry za te usunięte wiadomości, ogarniam jak dodawać odpowiednio gify :D

+: Tarec
    •  

@ACLeague Wiem, że to tylko zgłoszenie, ale błagam szanujmy się, gdzie tu jest "ignorowanie" linii ...

•  

@SPEEDMAN: dodawanie gifów nie ma najmniejszego sensu, to strata czasu - od weryfikacji są powtórki. Z innej kamery może to wyglądać zupełnie inaczej, a takie graniczne przypadki też trzeba jakoś ogarnąć. Oczywiście będzie zweryfikowane.

•  

@Tarec: Zwyczajne bronienie pozycji. W dodatku jakbym zrobił to nagle agresywnie ok rozumiem, ale jak widać na gifie zrobiłem to stopniowo. Anyway na szykanie byłoby znacznie gorzej znając życie skończyłby się na tym nasz wyścig.

•  

@Johny3: Przepraszam johny to nie było specjalnie, z tego co pamietam to był jeszcze jeden czynnik który się na to złożył. Tak czy siak, mogę tylko przeprosić Ciebie

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#anonimowemirkowyznania
    Ja piernicze czuje się jak w jakimś dniu świra. Za każdymi odwiedzinami u rodziny ten sam festiwal żenady. Lvl 30 na karku w wieku 24 lat wyprowadziłem się z domu. Ale z kazdymi odwiedzinami u rodzicow czuje sie jakbym miał 15 lat. Jak przyjezdzam na obiad przy stole zawsze to samo. Ojciec nie da zjesc spokojnie tylko ciagle słysze:
    Podziub sobie te ziemniaki widelcem to Ci bedzie lepiej jesc.
    Na mniejsze sobie tego kotleta pokrój.
    Dołoz sobie tego ogorka jeszcze itp.

Szczyt żenady rozkrecił się jak zaprosiłem do nich dziewczyne przedstawić. Zaczeło się wtedy teksty w stylu:
    A panienka sobie nałoży ziemniaków.
    Powoli gryzie panienka bo bedzie brzuch bolał.
    Panienka buraków dołoży.
    Panienka kotleta sobie na mniejsze podrobi.
    Możecie sobie wyobrazić jak ciezko mojej rozowej było przełknąć kazdy kęs.

Nic nie dało, że zwracałem uwage ciągle, że ta panienka ma imię i że po imieniu mogą się do niej zwracać. Karuzela spierdolenia rozkręciła się jak ojciec wyjął flaszkę bo nie mogł sobie odmowić. Oczywiście namawiał ją co chwila i jak odmawiała pił ciagle do siebie. I nie omieszkał mnie skomentować tejktem: młodego to nie pytam bo on ma słaby łeb i jak był młodszy to... Tutaj możecie wstawić dowolną zenującą historię z alkoholem z młodości. Potem było gorzej bo jak się podpił zaczął palić przy stole a na zwrócenie uwagi stwierdził, że jest u siebie (ani ja ani moj rozowy nie palimy). Potem zaczeły się teksty, że jak chcemy możemy nocować bo daleka droga przed nami i jak coś hehe gumki wam z matką możemy pożyczyć. Po zwróceniu uwagi, żeby nie walił takich tekstów obraził się i poszedł do kuchni. Matka, żeby przerwać niezręczną ciszę zaczela opowiadać jakieś historie jak byłem mały i mialem krzywe kolana i musiała chodzic ze mna do ortopedy. W koncu nie wytrzymałem i powiedzialem, że musimy już jechać bo rozowa kopala mnie już pod stołem w noge. Takiego wstydu dawno sie nie najadlem

Rozowa udaje, ze nic sie nie stalo i bylo zabawnie ale ja zastanawiam sie, czy nie sprzedac ojca do zoo w roli nosacza sundajskiego bo jest on przykładem typowego Polaka Janusza. Kocham go ale wstyd mi taki robi i nie da sobie przetłumaczyć, że pewnych rzeczy sie nie robi

Niestety to nie #pasta
    #zalesie #patologiazewsi #polak #janusz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
    pokaż całość

odpowiedzi (61)

#ladnapani #szpilki #ewafarna

Kiedyś to były czasy

odpowiedzi (53)

Wczoraj rozmawiałem ze szwagierka o piciu wody. Zapytałem jej czemu kupuje wodę źródlana Żywiec zdrój skoro ta woda jest droga a jest zwykłą kranówką. Powiedziała mi, ze jej dzieci tylko taka mogą pic bo po wodzie mineralnej maja jelitowke. Opowiadała ze jej 3 letnia córka rzygała przez 5 dni po takiej wodzie. Trochę parsklem, i powiedziałem ze rzygała pewnie od słodyczy od rana do wieczora (XD) nawet wczoraj mała rzygała czekolada XD oczywiście usłyszałem zobaczysz jak będziesz miał swoje hurr durr im taka woda nie smakuje
    Powiedzcie mi, czy to rzeczywiście tak działa czy z nią jest coś nie tak bo ja nie wiem XD
    #heheszki #rozowepaski #dzieci
    pokaż całość

odpowiedzi (70)