Wpis z mikrobloga

@echopraksja keratynowa z kallosa, omega jest super i pachnie ciastkami i drożdżowa z babuszki agafii, to są te co u mnie najlepiej działają, ale nakładane przed myciem na wilgotne włosy
@mirabelka_M wszystko zależy od porowatości włosów. Mi robiła okropny oklap, więc po paru miesiącach stania w kącie łazienki wylądowała w koszu. Ale u niektórych sprawdza się znakomicie.
@mirabelka_M: tej nie mam, ale z tej serii mam placentę, i carrota (placentę mam już drugi raz, ale carrot akurat u mnie się nie sprawdził, zmęczę opakowanie i więcej nie kupię), miałam jeszcze keratynę i też była fajna. Placenta fajnie wygładza włosy, są śliskie i się aż tak nie plączą, łatwiej się rozczesują.
@mirabelka_M: z tego co widzę ma w miarę dobre opinie, ale skład ma fatalny. jeśli chodzi o odżywcze jej działanie to nie spodziewaj się go.

Aqua, Cetearyl Alcohol, Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, methyldibromoglutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Casein, Citric Acid, Hydrolyzed Milk Protein, Methylchloroisothiazolinone, Sodium Cocoyl Glutamate