Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich którzy szukają okazji na XIAOMI MI A1 64GB - ja już od dłuższego czasu poluję i dzisiaj się udało, mimo, że 2 dni temu prawie się złamałem widząc, że Xiaomi Mi 5x (brat bliźniak) jest za £173 - zależało mi jednak na A1 - raz ze względu na czystego androida, 2 z racji tego, że obsługuje niższe pasmo LTE (lepszy zasięg na zadupiach). I dzisiaj BANG - jest na #gearbest za £184 - kiedy 2 dni temu stał za £220. Dobrze - ale jako, że #cebuladeals jest we mnie mocne, to poszukałem jeszcze trochę... i jest - #gearbestkupony na $5 przy zamówieniach na produkty xiaomi powyżej $150 - "XIAOMI11" . Ostateczna cena £180 - 860 pln przy obecnym kursie. Bardzo fajnie - jeżeli ktoś tak jak ja na niego polował to teraz jest naprawdę dobra okazja, żeby go zgarnąć. Jescze na #banggood można go złapać - chyba nawet odrobinę taniej, ale nigdy nie korzystałem z tego serwisu, więc siłą przyzwyczajenia zwyciężyła. Mam nadzieję, że komuś się przyda.

Edit: Mirek @cebula_online wskazał, że w wersji złotej jest jeszcze taniej! Ja kupiłem czarną.

@GearBest_Polska #wyprzedaz #blackfriday #aliexpress #xiaomi
  • 21
@Pandemicum: ja swoje Mi A1 kupiłem na gearbest za 795PLN + przesyłka priorityline wyszło 810PLN. Teraz w Polsce na możesz kupić za 1030PLN z 2 letnia gwarancja i dostawa na juz więc czy to aż taka okazja? Hmm...
@KaroleKKV: Jeśli patrzysz na to pasmo z perspektywy dużego miasta to jego posiadanie bądź nie jest bez znaczenia. O dziwo na terenach wiejskich też ludzie mieszkają i chcieliby mieć zasięg. W miejscu gdzie bywam regularnie, oddalonym od miast i miasteczek, od kiedy powstał masz Orange z LTE800MHz mam w telefonie LTE zamiast H+ nawet jak chodzę po grzybach w lesie.
@Z_narkotykow_to_tylko_Kawa_Inka: Chodząc po lesie do czego używasz internetu? Do słuchania muzyki? Przegladania internetu? H+ w zupelnosci wystarcza, poza tym w mojej okolicy na wsiach nie ma problemu z lte bez pasma 800mhz. Zobaczysz, że za 2 lata nikt nie słyszy o takim paśmie. Umrze śmiercią naturalną ;)
@KaroleKKV:

Chodząc po lesie do czego używasz internetu? Do słuchania muzyki? Przegladania internetu?

A i jeżeli chodzisz z telefonem będąc na grzybach to jesteś uzależniony. Może warto znaleźć czas na odpoczynek bez telefonu?


Dziękuje za poradę. Pozwól, że sam określę czy chce czy nie chce korzystać z internetu w różnych miejscach. Nie napisałem również nigdzie, że korzystam z niego cały czas patrząc w ekran telefonu w lesie.

Zobaczysz, że za 2