Wpis z mikrobloga

@Kielek96: Hehe, jedyna chyba po 89 próba zrobienia ze święta niepodległości czegoś pozytywnego, ale beka, po co się głupio cieszyć jak można szukać wrogów ojczyzny, #!$%@?ć faszystów/lewaków, propagować nienawiść. Po co nam kotyliony, orły z czekolady (ale przypał), fajerwerki, orkiestry i biało czerwone smugi po F16 na niebie jak mamy gryzący dym z flar, przyśpiewki o czystości rasowej i kominiarki. W ten dzień możemy być Polakami z prawdziwego zdarzenia, zza kordonu
@pedhrini: Ale nie mam z tym problemu aby pozytywnie obchodzić święto niepodległości,ale pozytywnie nie oznacza żenująco.A czekoladowy orzeł jest żenadą i tylko pokazuje jak poprzednie rządy traktowały nasze symbole narodowe.
@cadcadcad: Jestem za pozytywnym spędzaniem święta niepodległości ale serio nie można było wymyślić czegoś lepszego ?


@cadcadcad może można było, ale w sytuacji w której banda dresiarzy z flarami i neonazistowskimi flagami zwłaszcza święto narodowe straciłeś okazje żeby siedzieć cicho na temat jakiejkolwiek próby zrobienia z tego święta czegoś pozytywnego.
@Corranh: Już pomijając twoją ocenę marszu niepodległości to dlaczego uważasz że my wszyscy straciliśmy okazje żeby siedzieć cicho aby z tego święta czegoś pozytywnego ? Ja jestem za tym aby powstały jakieś dodatkowe ciekawe imprezy