Wpis z mikrobloga

Przez długi okres czasu oglądałem #!$%@? filmy w internecie na strona typu #liveleak i #bestgore . Prawdę mówiąc większość z nich nie pamiętam i nawet najbardziej #!$%@? sceny linczu i walki Brazylijkach gangów w których robili naprawdę chore rzeczy jak zdejmowanie żywcem skóry z ciała czy mordowanie maczetami nie robiły na mnie szczególnego wrażenia - notabene nawet sobie nie wyobrażacie jak głęboko ostrze może wejść w kark, a człowiek nie dość, że żyje, to jeszcze może uciekać... Tak czy siak przy całej tej ilości bestialstwa które sam sobie wtłoczyłem do mózgu dwa filmiki szczególnie zapadły mi w pamięć:

1) Głośna sprawa Katelyn Nicole Davis. 12 letnia amerykańska dziewczynka, na zdjęciach wymalowana, wygląda na znacznie starszą, typowa reprezentantka klasy tzw white trash. Robi livestream swojego samobójstwa w lesie. Do kamery tłumaczy swoją motywację, przeprasza, szlocha i jak gdyby nigdy nic wiesza się na drzewie. Widać przy tym delikatne konwulsje a w tle zachód słońca... chwilę po tym, jak wisi martwa, słychać dźwięk telefonu - dzwoni jej mama.

2) Indie, tory, obok leży kobieta przecięta w poprzek z flakami na wierzchu. Wypadki komunikacyjne w których z jednego człowieka powstają dwie równe części albo wręcz miazga to wręcz klasyczny motyw #!$%@? filmów z Indii. Ale ten był wyjątkowy bo ofiara nie tylko się ruszała, ale jeszcze obok niej była jej starsza matka... Nigdy nie słyszałem takiego zwierzęcego okrzyku rozpaczy i ani nie widziałem takiego bólu jak u tej kobiety która na kolanach musiała trzymać swoją dogorywającą, rozczłonkowaną córkę...

Nie wiem jaką puentę użyć na końcu. Świat jest naprawdę #!$%@?, a my żyjemy w dziwnych czasach mając dostęp do takich rzeczy na kliknięcie myszki ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba lepiej marnować czas na anime i kolorowe kreskówki z kucykami...

#przemyslenia #przemysleniazdupy #gownowpis #gore
qwerty69 - Przez długi okres czasu oglądałem #!$%@? filmy w internecie na strona typu...

źródło: comment_z4jEjuNlhYMXEXXwvgfx54cH4KRPjA9p.jpg

Pobierz
  • 3