Wpis z mikrobloga

Konrad #mirekszukazony Ogłoszenie

Zgłoszenie z formularza nr 128

Imię: Konrad

Wiek: 26

Miejscowość: Radom


Kim jestem

dres-śpioch-programista. staram się nie zajmować zbyt wieloma rzeczami na raz ze względu na lenistwo i brak podzielności uwagi.


a, i nie zmywam. za to mogę wynosić śmieci.


Wygląd

dresowe spodnie, bluza bez kaptura, zimą zarośnięty, latem ogolny na blachę, 185cm, ~80kg


Zainteresowania

spanie, ćpanie, algorytmika, jazda po mieście nocą bez celu


Czego oczekuję?

powinna być kwintesencją kobiecości. prawdziwą damą, przede wszystkim cierpliwą.


Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?

wypad ze znajomymi na w góry na mazury, żegluga, wycieczki piesze bądź rowerowe, wieczorem gra w karty przy grillu.


ewentualnie 3 dniowa zabawa w wynajętym domu w stolicy, kluby, kawiarnie i dobre jedzenie na mieście.


Stosunek do ślubów, dzieci, używek.

ślub jest zawsze spoko, bo nie ma to jak zrobić imprezę za 50 klocków.

dzieci są głupie, a ja lubię robić głupoty.

alkohol nie, trawka tak, papierosy chciałbym nie.


uprawiam jakośtobędzizm, lubię gwiezdne wojny i inne głupoty.


Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przesyłajcie wypełniając formularz na http://mirekszukazony.cba.pl/ (nie działa on na przeglądarce wbudowanej w wykopową aplikację na androida - nie przyjmuje zdjęcia, więc jeśli otwieracie link w ten sposób to musicie przejść do normalnej przeglądarki wciskając przycisk w prawym górnym rogu).

Jako załącznik do formularza wymagane jest zdjęcie przedstawiające uczestnika/uczestniczkę z kartką z napisanym nickiem z wykopu (twarz nie musi być widoczna). Zdjęcie maksymalnie 2 MB.

NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ PRZEZ WYKOPOWE PRYWATNE WIADOMOŚCI!

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym zgłoszeniem i chcesz się skontaktować z autorem, to wyślij maila na adres akcjamirekszukazony@gmail.com, a przekażemy Ci kontakt do autora (w wiadomości podaj numer tego zgłoszenia)

@wypok_smieszne_obrazki @nika_blue @kwasnydeszcz @LeVentLeCri

#samotnosc #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #tfwnobf #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #radom
Pobierz wypoksmieszneobrazki - Konrad #mirekszukazony Ogłoszenie

Zgłoszenie z formularza n...
źródło: comment_XxHfI0UDjjb6UtWyEwsvvAkvyQtkOE4r.jpg
  • 1