Wpis z mikrobloga

Ma. #mirekszukazony Ogłoszenie

Zgłoszenie z formularza nr 135

Imię: Ma.

Wiek: 23

Miejscowość: Wrocław


Kim jestem

Nazywam się Ma. i mieszkam we Wrocławiu. Pracuję w branży IT. Optymistycznie nastawiony do życia z wieloma planami, które gdzieś trzymam w głowie. Zawszę chciałem w życiu sięgać niemożliwego co doprowadza to tego, że dużo czasu poświęcam się swojemu rozwojowi. Poki co się udaje, ale nie spoczywam na laurach i staram sie brnąć dalej. Jestem śmieszkiem i dodatkowo lubie czarny humor. Jestem we mnie cos z romantyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Lubie pisać (pozniej zrozumiecie też czemu) więc przygotujcie sie na to.


Wygląd

176, 66kg, szczupła sylwetka, krótkie ciemne włosy.

Moj styl ubioru jest klasyczny, czyli standardowo jeansy i dobra koszula ale w lato czasami ubieram sie na luźno. Ogromnie przykładam uwagę to tego co zakładam na siebie.


No i ten, ponoć mam coś w oczach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zainteresowania

W wolnej chwili obejrze jakiś dobry film głównie thrillery, kryminały, sci fi, podobnie z książkami, pouczę się, lub gram albo gadam z kumplami wieczorami na teamspeaku.


Muzyka jest dla mnie codziennością i prawie wcale sie od niej nie rozłączam. Rock-alternative, synthwave, muzyka filmowa która jest emocjonalna, ciągnąca w niewiadomą otchłań, lub powolna pozwalająca się wyciszyć i która działa jak lekarstwo na stres. Interesuje się piłą nożną. Kiedyś piłka nożna była wielką częścią mojego życia, pozniej plany sie zmienily :) Interesuje się wszelaką twórczością artystyczną - np. filmy oraz ich sposób konstruowania, intrygują mnie sposoby na budowanie światów w roznych produkcjach oraz ich konkretna gra świateł która w roznych momentach odpowiednio buduje doznania z filmu, klimat, wrażenie czy kreacje bohaterów. Lubie też wymyslac swoje wlasne historie i zapisywac je w notesiku, ale tu przyznam ze troche z tym zaprzestałem.


Gdyby dzien byl dluzszy, pewnie czas przeznaczylbym na coś pozytycznego a nie na marnowanie czasu i siedzenie na kanapie.


Oprocz tego mam manie na punkcie mody, ubioru, odpowiednich zapachów i perfumów.


Czego oczekuję?

Szukam mirabelki z poczuciem humoru z ktorą można troche posmieszkowac, która ma podobne zainteresowania aczkolwiek nie jest to konieczność. Która nie będzie odstawiać jakiś cyrków i będzie wobec mnie szczera i z którą często będę rozumieć się bez słów. Nie lubie zgrywania się, ignorancji, kłamstw i fałszywych obietnic ktore czesto sie powtarzają, wymuszonej atencji ze strony dziewczyny bo wtedy zwyczajnie trace chęć i zainteresowanie. No i ważne zeby była mimo wszystko zadbana, zyciowo ogarnieta i szczupła :)


No i mimo wszystko takiej która zaakceptuje moje podejscie do zycia bo nie jest one jakies bogate i napełnione w doznania, emocje, atrakcje, ciekawe imprezy. (INFJ-A / INFJ-T) Niektórzy powiedzą że nudne i w sumie może i tak wlasnie jest :P Żyje troche w swoim swiecie, robie coś w zyciu co sprawia mi dużą satysfakcje i nigdy sie nie nudze, coś co jest moją pasją i to działa na mnie bardzo pozytywnie i motywująco. Szukam po prostu kogoś z kim mógłbym dzielić się tą moją "energią" codziennie :)


Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?

Na przykladzie weekendu: wstajemy razem, jemy sniadanko ktore robimy wspolnie a przed poludniem jakies spontanicznie* wyjscie w swiat lub kameralne spotkanie z naszymi znajomymi, powrot do domu, troche czasu dla siebie na wlasne obowiazki ktore kazdy ma (hobby itp) a na wieczor wspolne obejrzenie jakiegos dobrego kina przy dobrym WINKU ( ͡° ͜ʖ ͡°) chipsach i batonach.


*spontanicznie wypady czyli gory, morze, a moze dalej i Berlin, Praga, Walencja itd - poki jestem mlody, warto ten czas wykorzystac i sprawdzic jaki jest swiat z kims z kim spedzanie czasu jest przyjemnoscią.


Stosunek do ślubów, dzieci, używek.

slub - nie mysle o tym jeszcze, jestem jeszcze mlody ale kiedyś napewno,

dzieci - to powazna sprawa, zawsze wmawiam sobie ze zeby godzic sie na takie cos trzeba odpowiednio przygotowac grunt, ustabilizować się, żyć w miare spokojnie bez stresu aby dac dzieciom to co najlepsze czyli dobrą gwarancję na przyszlosc, poki co nawet o tym teraz nie mysle, ale kiedyś pewnie taka chęć się pojawi,

alkohol - glownie przy roznych wypadach ze znajomymi,

narkotyki - nie, nie ciagnie mnie do tego nawet mimo tego ze moja byla popalała,

papierosy - nie,


Nie jestem typowym piwniczakiem chociaz pewnie wykopi tak to będą widzieć, ktory ciagle siedzi w swoich czterech scianach piwnicy. Owszem, nie angażuje się jakos bardzo w zycie spoleczne bo nie czuje takiej potrzeby i nie bede udawać kogoś kim nie jestem, ale mi to nie przeszkadza - lubie swoje zacisze domowe, lubie swoje życie i to co moze one przynieść w przyszłości.


Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przesyłajcie wypełniając formularz na http://mirekszukazony.cba.pl/ (nie działa on na przeglądarce wbudowanej w wykopową aplikację na androida - nie przyjmuje zdjęcia, więc jeśli otwieracie link w ten sposób to musicie przejść do normalnej przeglądarki wciskając przycisk w prawym górnym rogu).

Jako załącznik do formularza wymagane jest zdjęcie przedstawiające uczestnika/uczestniczkę z kartką z napisanym nickiem z wykopu (twarz nie musi być widoczna). Zdjęcie maksymalnie 2 MB.

NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ PRZEZ WYKOPOWE PRYWATNE WIADOMOŚCI!

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym zgłoszeniem i chcesz się skontaktować z autorem, to wyślij maila na adres akcjamirekszukazony@gmail.com, a przekażemy Ci kontakt do autora (w wiadomości podaj numer tego zgłoszenia)

@wypok_smieszne_obrazki @nika_blue @kwasnydeszcz @LeVentLeCri

#samotnosc #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #tfwnobf #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #wroclaw
nika_blue - Ma. #mirekszukazony Ogłoszenie

Zgłoszenie z formularza nr 135

 Imię:...

źródło: comment_0eRPcw4gl4U0SGtZEnGvhkZKSWiJzrUZ.jpg

Pobierz
  • 5