Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ostatnia cyfra z plusow mowi ci jakim piwem jestes.

0 Harnas
    1 Tyskie
    2 Ciemny przeniczny lager pils palony jasny pelny z BROWARU KOCZKODAN
    3 Karmi
    4 Heineken
    5 Zimny Lech
    6 Zubr
    7 Somersby
    9 Piwo Tesco Value

pokaż spoiler #wykop #glupiewykopowezabawy

odpowiedzi (37)

Opowiem wam sytuacje z dzisiejszego poranka. Do pracy dojezdzam codziennie 25 km, jezdze z kolega ktory tez tam pracuje i dorzuca mi sie do paliwa.

Ostatnio zatrudnil sie nowy gosciu i sie spytal czy moze sie zabierac z nami. Nie widzialem w tym problemu, zawsze to wyjdzie mniej za paliwo. Warunek byl tylko taki zeby czekał w ustalonym miejscu na czas. I tu sie zaczely schody...

Spoznial sie praktycznie codziennie srednio 10-15 min. Z kumplem bylismy wkurwieni bo nie po to wstajemy szybciej zeby na niego czekac. Rozumiem, raz sie moze zdarzyc ale nie codziennie. W koncu sie zdenerwowalem i mu mowie, zeby przychodzil punktualnie, on przeprosil i powiedzial ze juz wiecej sie nie spozni.

No i następnego dnia podjezdzam w ustalone miejsce a go nie ma. Czekam 10...15 min - dzwonie a on nic. W koncu odpisuje czy nie moglbym podjechac pod jego dom bo zaspal (jego dom jest troche dalej w centrum). Wkurwilem sie niemiłosiernie, odpisalem mu ze od dzisiaj niech sobie jezdzi pociagiem, ciekawe czy tez bedzie sie tak spoznial.

W pracy podobno obgadywal mnie i wyzywal za plecami i jeszcze chcial z powrotem czesc kasy za bilet XD A sam nie placil przez pierwszy tydzien nic bo czekal na wyplate, gdzie to wcale
    nie byla duza kwota.

Czy naprawdę to ja jestem chamski czy on jest jakis niedojebany?

#pracbaza #bekazpodludzi
    pokaż całość

odpowiedzi (42)

Witam
    Dzisiaj tak przy barierkach XD
    Może widoki to nie Tatry ale za to pije Tatre 59/100

+ Taterka kurwa
    + Zdecydowanie lepsza niż zwykła
    + Piwo jasne ale Czuć trochę jakby ciemnego
    + jakieś tam ciemne słody chyba są
    + Dobrze wchodzi
    + Lekko słodkie
    + 7%
    + Z butelka 2,75 dukatow
    + Łatwo dostępne

- Kurwa metaliczny posmsak
    - Trochę bez smaku
    - Chce się srać po nim
    - A jestem trochę daleko od domu

Ogółem piwko nie jest złe, dałoby się wypić kilka ale nie wiem czy jutro by łeb nie napierdalal. Lepsze od zwykłej Tatry

No to tyle dzisiaj było w tych Tatrach
    Jutro pakowanko i przygotowania do wypokparty #wy
    Więc będzie relacja przez 3 dni na

SRAPCZACIE: damianowski24
    I
    Instasracz: Damian_nowski

Do jutra aa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#100browarowchallenge #pijzwykopem #pokazmorde
    pokaż całość

odpowiedzi (47)