Wpis z mikrobloga

@wojtas1978 Organizatorzy oraz służba porządkowa marszu nie zrobiły kompletnie nic żeby osoby wykrzykujący niewłaściwe hasła oraz noszące banery z niewłaściwymi hasłami wyeliminować z marszu. Widać było ciche przyzwolenie na to. Szczególnie, że wiele osób przed samym MN zwracały uwage, kto i w jakim celu może się na tym marszu pojawić i żeby ich do tego marszu nie dopuścić.
Wiesz, wśród dzisiejszych polskich polityków byli i są komunistyczni prokuratorzy. Czy to znaczy, że
Gdzieś ty jakiegoś "ubeka" widział? W Koalicji Antyfaszystowskiej? W Obywatelach RP? W KOD? Nazwisko?


Częstym uczestnikiem demonstracji KODu oraz Obywateli RP jest między innymi Jan Lesiak (w środku) Pułkownik oficer SB Od 1977 r. funkcjonariusz Departamentu III MSW, który miał za zadanie zwalczanie opozycji. W ramach pracy operacyjnej rozpracowywał opozycjonistów PRL m.in. Jarosława Kaczyńskiego (SOR Jar) i Jacka Kuronia (SOR Watra)

@Andreth:
Kielek96 - > Gdzieś ty jakiegoś "ubeka" widział? W Koalicji Antyfaszystowskiej? W Oby...

źródło: comment_UrbwZTqPZWKgFNTAlPEVQ5WDZoPhQ4jD.jpg

Pobierz
@Kielek96: To nie jest Lesiak, biedna otumaniona owieczko. Nawet półgłówek Pereira tego twitta skasował.
http://natemat.pl/210223,to-juz-ostra-paranoja-w-pis-wszedzie-widza-agentow-ktorzy-tylko-czyhaja-by-wysadzic-ich-patriotyczny-rzad-z-siodel
Jeszcze mi wrzuć fotkę słynnego "Piotrowskiego na marszu KOD" i "pijaną córkę Szczerby". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to jak, będzie jakieś nazwisko? Który spośród Obywateli RP to "ubek"?
@Andreth: No to przepraszam,ale byłem przekonany że to był on.Facet jest podobny do Lesiaka ale z tego co mówisz wygląda na to że to jest kłamstwo. To nie jest moja wina że PiSowskie gadzinówki tak manipulują i niestety nie zawsze jestem w stanie zweryfikować co jest legitne a co nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kielek96: Szanuję, przepraszam wzajemnie za "biedną otumanioną owieczkę". A PiSowską propagandę najlepiej olać w ogóle, bo faktycznie się nie rozeznasz. Faktem jest, ze w ORP nie ma nikogo, kto wedle jakichkolwiek kryteriów miał cokolwiek wspólnego z SB (pomijajac bycie inwigilowanym i przesłuchiwanym).