Wpis z mikrobloga

Wojtek #mirekszukazony Ogłoszenie

Zgłoszenie z formularza nr 142

Imię: Wojtek

Wiek: 26

Miejscowość: Warszawa


Kim jestem

Hej. Na imię mam Wojtek i pracuję jako chemik, więc nieobce mi są różne chemiczne suchary i inne kwasy. W relacjach międzyludzkich idę raczej na jakość a nie na ilość. Potrzebuję trochę czasu, żeby otworzyć się przed innymi, ale osoby, które mnie dobrze znają wiedzą, że warto.


Wygląd

183cm/75kg więc raczej przeciętnie, chociaż magiczną granicę 1,8 m przekraczam. Co do stylu to raczej wygodny, ale dostosowany do sytuacji. Koszula, jeansy/chinosy, garniturem też nie pogardzę kiedy jest to wymagane.


Zainteresowania

Jak to mówią w 1 z 10: dobry film, dobra książka i Pani Sylwia z tego programu. A na serio to w wolnym czasie poszerzam swoją wiedzę z różnych technicznych (lotnictwo, astronomia, militaria) i nietechnicznych (historia, troszkę medycyny) dziedzin. Czytam książki, oglądam filmy i seriale, uprawiam sport (bieganie, rower, pływanie, piłka nożna), lubię turystykę górską - jestem w trakcie "zdobywania" korony gór Polski. Lubię tańczyć i nie poruszam się najgorzej na parkiecie, więc jest to jakiś plusik. Potrafię też piec całkiem dobre ciasta (przynajmniej znajomi tak mówią), więc jeżeli lubisz coś słodkiego to zapraszam. Poza tym lubię czasem spontanicznie wsiąść do auta i pojechać coś zobaczyć w bliższej i dalszej okolicy.


Czego oczekuję?

Wymarzona Mirabelka musi składać się z selenu, potasu i krzemu #pdk

Szukam dziewczyny raczej w typie szarej myszki niż Karyny,z którą da się pogadać na różne tematy, wyjść do teatru czy pubu. Wymagania: nie toleruję kłamstwa, fałszywości i wywlekania prywatnych spraw na forum publiczne. Szukam kogoś komu ja będę oparciem i kto będzie nim dla mnie.


Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?

UUU, trudne pytanie. Idealnym dniem może być szybki city break Ryanairem do Rzymu, maraton Stranger Things, spędzony pod kocem i ciastem i kawą w ręku czy wejście na jakąś górę i podziwianie widoków. Idealny dzień to ten spędzony razem.


Stosunek do ślubów, dzieci, używek.

Ślub - tak, chciałbym sformalizować ewentualny związek i myślę, że tego wymaga pewien poziom dojrzałości.

Dzieci - tak, może nie w tej chwili, ale na pewno w przyszłości chciałbym być dla kogoś małego wzorem i odpowiadać na tysiące pytań "dlaczego?"

Używki: papierosów nie palę i wolałbym, żeby Mirabelka też nie paliła.

Narkotyki: nie używałem, nawet zielska i raczej jestem przeciwny ze względu na postępującą derealizację, którą widziałem po niektórych z moich znajomych.

Alkohol: piwo regionalne albo rzemieślnicze do serialu albo spotkania w pubie. Lubię próbować nowych styli i co nieco też wiem o piwie. Coś mocniejszego jak wódka czy whisky raczej rzadko.


Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przesyłajcie wypełniając formularz na http://mirekszukazony.cba.pl/ (nie działa on na przeglądarce wbudowanej w wykopową aplikację na androida - nie przyjmuje zdjęcia, więc jeśli otwieracie link w ten sposób to musicie przejść do normalnej przeglądarki wciskając przycisk w prawym górnym rogu).

Jako załącznik do formularza wymagane jest zdjęcie przedstawiające uczestnika/uczestniczkę z kartką z napisanym nickiem z wykopu (twarz nie musi być widoczna). Zdjęcie maksymalnie 2 MB.

NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ PRZEZ WYKOPOWE PRYWATNE WIADOMOŚCI!

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym zgłoszeniem i chcesz się skontaktować z autorem, to wyślij maila na adres akcjamirekszukazony@gmail.com, a przekażemy Ci kontakt do autora (w wiadomości podaj numer tego zgłoszenia)

@wypok_smieszne_obrazki @nika_blue @kwasnydeszcz @LeVentLeCri

#samotnosc #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #tfwnobf #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #warszawa
źródło: comment_IpCUpDQxjCysCaumjs1gmsHaZPG5p79C.jpg
  • 8
@nika_blue: fajnie jakbys prowadził jakieś statystyki i zbierał feedback. na przykład ile procent mirków znalazło kogoś i ile z tego procenta się hajtnęło (zakładając ze ten projekt bedzie prowadzony wystarczająco długo). jakieś ankiety na maila, nie wiem.