Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki i Mirabelki! Dzisiaj w Lotto kumulacja 9 milionów cebulionów! "A co jeśli to Ty teraz wygrasz?" (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  Z tej okazji macie okazję na uszczknięcie sobie trochę szczęścia za darmowego plusa, za moje pieniążki 10 szans na wygraną!
  Jak trafię szóstkę przeznaczę 1% wygranej na pięciu szczęśliwych wykopków plusujących ten wpis do godziny losowania (21:40)
  Zasady są tylko dwie:
  1. zielonki proszę opuścić posta
  2. trzymajcie kciuki żeby wpadła szóstka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Powodzenia! #lotto #rozdajo
  pokaż całość

  odpowiedzi (36)

 • avatar

  Idzie ochujeć z tymi mailami z każdego portalu o RODO
  #rodo

  odpowiedzi (25)

 • avatar

  Witam ponownie, wczoraj ocenialiśmy "Incepcję" z 2010 roku. 96,08% przepytanych mirków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 8,28. To mniej niż na filmwebie (8,3) i mniej niż na IMDB (8,8).

  Dzisiaj będziemy oceniać film "Terminator" z 1984 roku. Bardzo proszę by mirki oglądające ten film podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem filmowym dla mirków, które danego filmu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Następne głosowanie jutro - zajmiemy się wtedy filmem "Most na rzece Kwai" z 1957 roku.

  Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

  Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film.

  Miłej zabawy :)

  #film #wykopowefilmy
  pokaż całość

  odpowiedzi (59)