Wpis z mikrobloga

Dabiq jeszcze wydają?


@bijotai: No kurde, to był faktycznie straszliwy, kompromitujący błąd. Nie wiedziałem że ISIS zmieniło rok temu tytuł swojego niszowego pisemka dla fanatyków. Ale ze mnie debil!
@Thorkill wiesz ja nie aspiruję do pozycji eksperta więc nie odwracaj kota ogonem
Ps. Jak to sprytnie usiłujesz wyśmiać przeciwników pseudoprawicy z Marszu Niepodległości a o jakże interesujących hasłach najlepszej części Narodu jakoś się nawet nie zająkniesz...
Gdybym nie wiedział kim jesteś pewnie prowadzilibyśmy kulturalną dyskusję a tu niestety propaganda już się wylewa.
@Thorkill a w kwestii wpisu a nie spraw pobocznych to jako patrioty nie rażą hasła niesione przez lepszą część Narodu czy publiczne siusianie na gmach gdzie znajduje się Muzeum Wojska Polskiego?
publiczne siusianie na gmach gdzie znajduje się Muzeum Wojska Polskiego?


@bijotai: A jakieś twarde dowody typu zdjęcia itp? Tyle ze chodzi mi o zdjęcia z tego roku, a nie z tamtego. Łatwo je rozpoznasz - w tamtym roku 11 listopada padał w Wawie śnieg.
@Thorkill czyżbyś nie wybrał się na marsz? Wystarczyło przejść obok Muzeum albo jeszcze lepiej wystarczy zapytać ochronę ( ͡ ͜ʖ ͡) akurat ci Panowie są najbardziej zorientowani w temacie. Wiesz przecież zdjęcia wg niektórych można zmanipulować a i posuwam drugie tłumaczenie to nieliczne przypadki zupełnie nie wpływające na patriotyczną atmosferę święta. Tylko, że mamy tu dysonans poznawczy bo kolorowy ptak lewicy już służy do szydery a
@Thorkill słuchaj ja jestem tylko zwykłym wykopkiem związanym z Muzeum ty dziennikarzem. To łaskawie skoro otrzymałeś taki sygnał zweryfikuj go. Wykaż, że bijotai kłamie a takie zdarzenie nie miało miejsca. Zwyczajnie zamknij mi usta faktami. Ty jesteś na miejscu ja w Krośnie na Podkarpaciu. W czym problem? Ile czasu zajmuje dojazd do Powiśla?
ty dziennikarzem


@bijotai: A skąd ci to przyszło do głowy że ja jestem dziennikarzem?

Wykaż, że bijotai kłamie a takie zdarzenie nie miało miejsca.


@bijotai: To ty coś próbujesz udowodnić, nie ja. Twierdzisz że coś zaszło, przedstaw dowód. Przecież to proste.
@Thorkill czyli zamiast podjechać na Powiśle i przy okazji zwiedzić Muzeum Wojska Polskiego wolisz uprawiać propagandę? Przy okazji kiedy tam byłeś ostatni raz?
@Thorkill każdy chroni swoją prywatność jak może ( ͡º ͜ʖ͡º) więc kiedy szanowny pan odwiedził Muzeum WP? Zawsze jest okazja podejść zwiedzić wystawę jeszcze w starym gmachu, dotknąć historii i przy okazji zapytać naocznych aczkolwiek przymusowych widzów jak to patryjoci szczają na gmach, parkan i okolice gdzie niegdyś stał dom w którym aresztowano Romualda Traugutta. Tak wiem trudno przyjąć to do wiadomości ale pomyśl gdyby to było