Wpis z mikrobloga

Cześć, chciałem wrócić do gry po jakichś trzech/czterech latach niegrania - odzyskałem stare konto, mam trochę czempionów, run itp, ale nie wiem kim grać, jaka jest meta, artefakty, co się w ogóle zmieniło itp.
Z jakiej strony polecacie ogarnąć buildy czy jakieś tutoriale do grania? Pamiętam, że kiedyś było tego od groma, ale część była sporym gównem, dlatego wolę zapytać ekspertów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lol #leagueoflegends
  • 28
@Kvazar: No cóż, dałbym jej szansę, ale dalej nie wiem gdzie ogarnąć jakieś dobre info :v Btw. o tym że #!$%@? grę słyszę nieustannie od znajomych, cały czas (sam tak mówiłem jak kończyłem grać), co zmiany to wydają się gorsze, a jednak ludzie graja ;)
Polecam ci probuilds.net i champion.gg jeżeli chodzi o buildy i nowe runy, ogolnie przez te nowe runy mocno w mecie sa postacie majace robic dmg czyli dosc sporo jest calkiem mocnych, granie tankami to totalny zart imo, jak chcesz wiedziec cos konkretniej to pytaj :)
@DSM51: obecnie jest presezon, nie ma narzuconej mety, graj czym grałeś wcześniej lub tym czym po prostu chcesz.
Jeśli nie wiesz jakie buildy na postać to polecam:
probuilds - możesz tam zerknąć co budują pro playerzy w obecnym patchu na bohaterów
mobafire - pełne poradniki z buildami do postaci, lecz najczęściej pisane przez goldy/platyny więc nie zawsze mogą być dobre.
co do tego jakie runy grać to polecam:
runeforge - tam