Wpis z mikrobloga

Z cyklu Dziwne Sex Zabawki

Dzisiaj króciutka informacja o różnicy między lateksem, a PVC/vinylem przeklejona z mojego bloga.

Część z was nazywa lateksem wszystkie te tkaniny, które się po prostu błyszczą. Kiedy przystępuję do prezentacji ciuchów widzę na waszych twarzach konsternację i zmieszanie ponieważ nie spodziewaliście się zobaczyć kawałka gumy oprószonej białym pudrem :D.

Naturalny lateks (czerwone rękawiczki):

- jest produktem naturalnym (istnieje syntetyczny zamiennik ale chyba nie o to nam chodzi), a odzież wykonana z tego materiału wygląda jak sklejone ze sobą kawałki gumy.
- posiada specyficzną woń (istnieje spore grono fanów lateksowego zapaszku)
- materiał uzyskuje swój mokry wygląd dzięki specjalnym nabłyszczaczom. Należy stosować tylko preparaty przeznaczone do gumy. Absolutnie nie wolno stosować olejów.
- lateks chlorowany jest aksamitny w dotyku, bardziej błyszczący i łatwiej się go zakłada
- może powodować alergie

Vinyl/PVC (czarna tkanina)

- jest to materiał syntetyczny. Najczęściej spotyka się poliester z powłoką z polichlorku vinylu (PVC). Do ciuchów z tego materiału nie potrzebujemy nabłyszczacza ani pudru, błysk zauważalny jest od razu.
- nie posiada specyficznego zapachu
- legginsy z tego materiału są obecnie bardzo popularne w sklepach sieciowych znanych marek (np. H&M, Zara, Bershka)
- nie przylega idealnie do ciała tak jak lateks
- łatwo go pielęgnować

#seks #bielizna #lateks #latex #vinyl #sexshop #dziwnesexzabawki #fetysz #praca
Pobierz Buraczynka - Z cyklu Dziwne Sex Zabawki

Dzisiaj króciutka informacja o różnicy mię...
źródło: comment_uVUjx6SQQ8KKfNeCadcWlYqLSAK9h4q0.jpg
  • 5
@latexlover: Wiesz co, to zależy. Lubię patrzeć i dotykać ludzi w lateksie, natomiast sama wybieram raczej latexowe dodatki, np. rękawiczki. Mam dość delikatną skórę i każda moja próba z tym materiałem wyglądała tak, że miałam odparzoną dupę.
To samo tyczy się winylu. Ostatnio pozwoliłam sobie na kozaki za kolano, wyglądają obłędnie ale lepią się do siebie masakrycznie. No i minusem tego materiału jest to, że nie przylega do ciała tak jak