Wpis z mikrobloga

Urojenia wykopków wchodzą na wyższy poziom Nasze dumne patriotyczno-narodowe #4konserwy odkryły bariery oddzielające skupiska ludzi od ruchu drogowego, istniejące już w zasadzie od średniowiecza w urbanistyce europejskiej. Brawo moi drodzy! Podejrzewałem was co najwyżej o poziom epoki kamienia łupanego, a wy jesteście już w średniowieczu, powinszować
rozwijacie się w równym tempie co islam! Jeszcze chwila i odkryjecie takie dobrodziejstwa urbanistyczne jak latarnie uliczne (zdolne zrobić z nocy dzień na ulicy), kanalizację (powodującą że pomyje wylewane przez okno nie zalegają na drodze), czy nawet metody wyrabiania kostki brukowej (znacznie wygodniejszej od kocich łbów, na których łatwo o skręcenie kostki!)


#bekazpodludzi #bekazprawakow #neuropa #glownacontent #prawackalogika #lewackalogika #europa #terroryzm
Pobierz BDLK_IMPRTR - Urojenia wykopków wchodzą na wyższy poziom Nasze dumne patriotyczno-nar...
źródło: comment_OZ6vtK0D7kK16U42aCF3QuVz393LhQ95.jpg
  • 12
@RuraPCV: No popatrz, a jednak nie uniknąłeś zrobienia z siebie debila :)
Nigdzie nie napisałem, że bariery służą do czego innego. Tak one służą przeciwdziałaniu zamachom terrorystycznym. Tyle że istnieją już znacznie dłużej niż niepokoje związane z terroryzmem islamskim na zachodzie. Te same rozwiązania były stosowane zarówno w przedwojennej Polsce, jak i XVIII w. Paryżu (nawet z tego co pamiętam jest o tym wspomnienie w Hrabim Monte Christo, choć nie jestem
@RuraPCV: Ja nic nie muszę udowadniać :) wy sami udowadniacie swoje braki wiedzy i brak kompetencji w dyskusji.
Robić aferę, że miasto zamówiło elementy małej architektury, strach pomyśleć co byście sobie uroili, czytając zamówienia publiczne niektórych Polskich miast, gdyby przedstawiono je wam jako zachodnie xD

Spoiler alert!


¯\_(ツ)_/¯
a wy jesteście już w średniowieczu, powinszować rozwijacie się w równym tempie co islam!


@BDLK_IMPRTR: Chcesz mi powiedzieć, że osoby wyznające islam odstają od innych w rozwoju, są gorsi i zacofani? Czy ty właśnie posegregowałeś ludzi ze względu na wyznanie? Jesteś separatystą rasowym?
@Wonszniedorzeczny: Osiołku, gwarantuję że potencjalny terrorysta nie będzie się zastanawiał czy uda mu się pokonać taką barierę i zabić jednego góra dwóch ludzi. Oni liczą na dużo ofiar i gdy nie ma dużych szans na zrobienie tego rezygnują, albo próbują innego sposobu, a wtedy łatwiej ich wyłowić i zapobiec tragedii.

my mamy w ofercie "mała architektura antyterrorystyczna". Wygląda tak samo, ale kosztuje jakieś 100x drożej


źródło tych wyliczeń poproszę :)
@Wonszniedorzeczny: co to ma do rzeczy? :) chodziło tylko o słowo terroryzm, które często pojawia się w naszej bezpiecznej Polsce i nikt nie zwraca na nie uwagi, ale w Holandii padło i już Hurr Durr Kalifat Holandii... Rzecz w tym, że w zasadzie skuteczność zbrojonych elementów z półtorametrowymi fundamentami jest niemal taka sama jak zwykłej ławki z betonu zbrojonej siatką stalową, bo w obu przypadkach wynosi niemal 100% problem pojawia się