Wpis z mikrobloga

Ile trzeba wydać na dobre słuchawki nauszne na bluetooth z aktywnym wygłuszaniem? Głównie do słuchania muzyki w pracy, ale do oglądania filmów w podróży również. Kilka dni temu była dobra okazja na te: https://www.pepper.pl/promocje/suchawki-bezprzewodowe-bluedio-turbine-t4s-ulepszona-wersja-t4-bt42-anc-w-cenie-nizszych-modeli-57122. Kolega je kupił i miałem okazję przetestować na żywo - niestety, ale było widoczne opóźnienie dźwięku, więc do filmów się nie nadają. A to aktywne wygłuszanie kiepsko działało. Polecicie coś tańszego niż bose q35? ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak w okolicy 250zł
#sluchawki #aliexpress #pepper
  • 7
@XD__: Z jakiego modelu korzystasz? Bo chciałbym "ubezprzewodowić" swoje słuchawki bo w moim obecnym telefonie minijack szwankuje i przymierzam się do Mi6 które jest zupełnie pozbawione złącza.
Ile mniej więcej trzeba dać za taki adapter z aptX i BT najlepiej 4.0 żeby bateria szybko nie schodziła?
@Dave987654321 mam już trochę wiekowy jabra bt3030 i bateria starcza mi spokojnie na kilka dni a używam bo też mi się popsuł minijack w telefonie XD
Z tego co wiem to ten już raczej ciężko jest dostać ale ich cena powinna się zamykać w 60-80 zł IMO
  • 0
Może kolega miał t4 a nie t4s? W zwykłych t4 miałem opóźnienie w t4s brak. A testowałem też na instrumencie klawiszowym więc najłatwiej tam chyba wyłapać.